0

Daug pasiekusių žmonių istorijos

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
2015-10-21 milija

Žinot, jeigu reikia teisingų ir prasmingų žodžių - atsiverskite bet kurią vietą ir rasite jų. Tiesiog išminties knyga

Informacija

Daug pasiekusių žmonių istorijos

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 311
  • ISBN ar kodas: 9786098112443

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Mes žavimės talentingais sportininkais, verslininkais,
pramogų pasaulio žvaigždėmis ir svajojame pakartoti jų kelią.

Argi kas nenori
būti turtingas ir garsus?

Argi greitojo maisto restorano padavėjas slapčia
nepuoselėja svajonės vieną dieną tapti viso šalies restoranų tinklo
direktoriumi?

Arba sunkiai plušantis kompanijos darbuotojas - argi jis
atsisakytų turėti nuosavą verslą ir vadovauti tokiems žmonėms, koks šiandien
yra jis pats?Kaip visa tai pasiekiama? Koks sėkmės receptas, kokios jos
paslaptys?

Į šį klausimą jums atsakys žmonės, patys, savo jėgomis, užkopę į gyvenimo viršūnes.

Kiekvienas jų nuėjo savo unikalų kelią, dėl to knyga tokia
spalvinga ir įvairialypė - ji atspindi ištisą sėkmės mozaiką. Tad jei ieškote
idėjų, įkvėpimo ir nuosta­bių pavyzdžių - šią knygą į rankas paėmėte pačiu
laiku.

Jūs pamatysite, kad kiekvienas turi užtektinai išteklių bei gali­mybių
būti turtingas ir laimingas. Kiekvienas turi teisę gy­venti taip, kad jaustų
savo vertę ir gyvenimo prasmę.Knygoje "Daug
pasiekusių žmonių istorijos"
surinktos labai įvairių
žmonių sėkmės istorijos.

Jos įkvepia, moko ir galų gale parodo, kad gyvenimo
sėkmė priklauso nuo visai paprastų dalykų, jei juos darysime nepaprastai
atkakliai ir nuosekliai.


"Sėkmės kelią sudaro daugybė nesėkmės atkarpų... Iki galo nueina tie,
kurie nepraranda entuziazmo."

Winston Churchill


"Nepaprastai gerai nudirbkite visai paprastus darbus -
štai kokia yra maža didelės sėkmės paslaptis."


John D. Rockefeller


Iš anglų
kalbos vertė Brigita Baranauskaitė


Pratarmė


PRATARMĖ


Geriausias laikas pasodinti medį... buvo prieš 20 metų. Kitas geriausias laikas yra šiandien.

Kinų patarlė


Mažai kas įstringa į atmintį stipriau už didžiulę neviltį, skausmą arba artimo žmogaus kančias. Visi siekiame geresnio gyvenimo, vertiname karjerą, gerą sveikatą, pasitenkinimą. Ir mums liūdna, kai patiriame neteisingumą arba mums nepasiseka - tada pasijuntame pažeminti.

Sėkmė arba, atvirkščiai, nesėkmė - svarbūs mūsų būtį lemiantys veiksniai. Mes žavimės žmonių sėkme, kartais jiems net pavydime. Geroką gyvenimo dalį skiriame padėti savo vaikams, tikėdamiesi pamatyti, kaip jie užkops į sėkmės viršūnę. Tokios yra mūsų vertybės dabar, tokios jos buvo ir praeityje. Apie sėkmę bei jos link vedančius kelius nepailsdami kalbėjo didieji mąstytojai. Turėdami galvoje viską, kas buvo parašyta ir pasakyta šia tema, galite paklausti: „O kam ji apskritai reikalinga, ši dar viena knyga apie sėkmę?"

Apie gyvenimą daug ką sužinome iš tų, kurie ėjo jo keliais iki mums gimstant. „Mokymosi prie mokytojų kojų" metodas istoriškai užfiksuotas tokiuose didžiuose religijos traktatuose kaip Biblija, Koranas ir Tora. Ir šis metodas iki šiol puikiai veikia! Nekalbėsime, kokius kelius į sėkmę mes laikome jums tinkamiausiais. Pasakosime apie daug pasiekusius žmones. Apie tikrus mokytojus ir savo srities meistrus. Šių pasakojimų herojai yra iš esmės paprasti žmonės - visai kaip jūs arba mes. Kiekvienas žmogus į bendrą sėkmės mozaiką įdeda savo akmenėlį ir taip padeda mums žengti dar vieną žingsnį į gyvenimo aukštumą.

Knygos skyriai turi trumpus įvadus. Juose jums siūlomas tam tikras gyvenimo orientyras. Į kiekvieną skyrių, be to, įtraukėme po įdomią istoriją apie sėkmę. Užsibrėžkite didelius tikslus, būkite energingi ir nuoseklūs, neleiskite sunkumams ir nelemtoms aplinkybėms jūsų stabdyti, kurkitės reputaciją žmogaus, pasirengusio padėti kitiems, atlikdami savo darbus, naudokitės veiksmingiausiomis priemonėmis.

Pateikiame jums tik orientyrus. Jie paprasti, kita vertus, tai, kas atrodo paprasta, dažnai sunkiausia įvaldyti ir priimti kaip tikrą tiesą. Jei jūsų tikslas - tapti sėkmės meistrais, tai patariame knygą skaityti atidžiai, nes būtinus pagrindinius orientyrus galite išgirsti tik iš tų, kurie jau nuėję sėkmės keliu ir džiaugiasi pergalėmis.

Perskaitę knygą apie tikruosius sėkmės mokytojus ir meistrus sužinosite, koks turi būti jūsų gyvenimo „architektūrinis projektas". Paskui tą projektą turėsite įgyvendinti - tai yra svarbiausia. Kai tai atsitiks, praneškite mums. Tada tikslas, kurio siekėme dirbdami prie šios knygos, bus pasiektas. O mes nuoširdžiai norime tikrosios sėkmės - ne šiaip didelės, bet nepaprastos, įspūdingos.

Linkime, kad skaitydami šią knygą pajustumėte stimulą veikti ir pasisemtumėte įkvėpimo iš tų, kurie leidosi šiuo keliu pirmiau nei jūs.

IVAN R. MISNER, DON MORGAN


Ištrauka


Bestseleris "Vyrai iš Marso, moterys iš Veneros" (Men Are from Mars, Women Are from Venus) išleistas daugiau kaip 15 milijonų egzempliorių tiražu. Jo autorius daktaras Džonas Grėjus (John Gray) pelnytai gerbiamas kaip prasmingų asmeninių santykių kūrimo specialistas. Jis įtikinamai aiškina, kad materialinė gerovė - toli gražu ne pagrindinė laimės sąlyga.


IŠORIŠKA SĖKMĖ STIPRINA MŪSŲ JAUSMUS

JOHN GRAY


Pinigai, pripažinimas, sėkminga santuoka, vaikai, puikus darbas, nuostabi apranga, stambus laimėjimas loterijoje arba bet kokia kita išoriškos sėkmės forma panaši į didinamąjį stiklą, nukreiptą į mūsų jausmus. Jeigu jau ir be to esate ramūs žmonės, tai pasijusite dar ramesni. Jeigu jūs jau laimingi ir kupini meilės, tai būsite dar laimingesni ir dar karščiau mylėsite. Jeigu jūs tvirti, tai tapsite gerokai tvirtesni.

Kita vertus, kiek esate nelaimingi, tiek materiali sėkmė jūsų gyvenime menkina džiaugsmo, meilės, tvirtumo ir ramybės pojūčius. Kol nepasieksite vidinės pusiausvyros, paprastas „daiktų gausinimas" gyvenimą darys tik sudėtingesnį ir painesnį. Joks praturtėjimas nesuteiks jūsų gyvenimui net mažos dalelės laimės.

Jeigu jau esate laimingi ir žinote, kad laimė nepriklauso nuo pinigų kiekio, tai turtas gali jus padaryti dar laimingesnius. No ras turėti daugiau pinigų - tai nieko bloga ar smerktina. Blogai būna tada, kai pamirštame, kad tikrasis laimės šaltinis trykšta mūsų viduje.

Tad visų pirma reikia išmokti būti laimingiems nepriklausomai nuo išorės sąlygų - tokia yra didžioji sėkmės paslaptis.


Išoriškos sėkmės iliuzija

Daugelio mūsų trokštama išoriška sėkmė tėra iliuzija, ir nieko daugiau. Kai esame nelaimingi, manome, kad naujas automobilis, geresnis darbas arba mylimas žmogus padarys mus laimingesnius. Bet dažniausiai būna taip, kad, ką nors įgiję, pasiekiame priešingą efektą.

Kaip dažnai mes veltui tikimės, kad materiali gausa numaldys mūsų vidinį nepasitenkinimą. Bet taip neįvyksta. Pasaulietinių dalykų niekad nebūna gana. O kadangi toliau jaučiamės nelaimingi, „nes nepajėgiame turėti daugiau", tai išoriškos sėkmės iliuzija stiprėja. Mes vis karščiau tikime, kad negalėsime būti laimingi, jeigu neturėsime dar daugiau, negu kad jau turime. Štai keletas tipiškų samprotavimų:

• Nebūsiu laimingas, kol „ nepasidarysiu " milijono dolerių.

• Nebūsiu laimingas, kol neapmokėsiu visų sąskaitų.

• Nebūsiu laimingas, kol mano žmona nepasikeis į gera.

• Nebūsiu laiminga, kol mano vyras nepasidarys dėmesingesnis.

• Nebūsiu laimingas, kol negausiu geresnio darbo.

• Nebūsiu laimingas, kol nenumesiu antsvorio.

• Nebūsiu laimingas, kol nenugalėsiu.

• Nebūsiu laimingas, kol manęs negerbia ir nevertina.

• Nebūsiu laimingas, kol mano gyvenime tiek daug įtampos.

• Nebūsiu laimingas, nes turiu pernelyg daug padaryti.

• Nebūsiu laimingas, nes darbe man praktiškai nėra ką veikti.

Iš pradžių atrodo, kad šis mechanizmas veikia - mes, gavę tai, ko norėjome, tarsi nušvintame. Bet labai greitai vėl pradedame jaustis nelaimingi ir vėl puolame prie materialių dalykų. Deja, kiekvieną kartą pajuntame dar didesnę tuštumą. Užuot jautę sielos džiaugsmą ir ramybę, išgyvename sutrikimą ir nerimą.

Žodžiu, padėtis tokia: kuo daugiau materialių gėrybių gauname, tuo nelaimingesni daromės. Bemaž visi pasaulio laikraščiai prigrūsti istorijų apie nelaimes, kurių kupinas turtingų ir garsių žmonių gyvenimas. Daugeliui įžymybių pinigai suteikia ne tik šlovę, bet ir kančias. O tai - narkomanija, skyrybos, išdavystė, depresija.

Tokių žmonių gyvenimas - akivaizdus pavyzdys, kad išoriška sėkmė gali suteikti pasitenkinimą tik tada, kai jau ir taip esame prisilietę prie vidinio laimės šaltinio.


Sėkmė užgimsta viduje

Sėkmės pojūtis kyla iš vidaus, mes jo sulaukiame tą aki mirką, kai pamilstame save. Tada pakyla mūsų savivertė, mes imame pasitikėti savo jėgomis ir dėkojame už visa, ką mums siunčia likimas. Kad ir kas būtumėte ir kiek uždirbtumėte, ne būsite laimingi, kol viduje neužgims šitoks pojūtis.

Siekdami tikros sėkmės iš pradžių turime suprasti, kokie efemeriški yra materialūs dalykai. Štai pasiekiame kokį žemišką tikslą, o paskui pajuntame, kad to negana. Įsigyjame daiktą, o vėliau suprantame, kad jis nereikalingas. Argi malonu turėti milijonus dolerių ir nuolat nuo savęs ginti mintį apie vienatvę, apie neatėjusią laimę ir liūdėti, kad neišsipildė gražiausios svajonės. Norėdami rasti tikrą ir ilgalaikę laimę, turime išmokti kitaip mąstyti ir kitaip žvelgti į pasaulį. Prioritetas - viduje užgimęs sėkmės pojūtis, o ne materialių dalykų sukeltas laikinas pasitenkinimas.


Laimės potyris

Nuolatinis laimės pojūtis - tai mūsų sielos būsena. Pelnę materialią sėkmę, laimingesni tapsite tik tiek, kiek leidžia jūsų vidus. Aplinkinių meilė ir pagarba jus gali pakylėti tik tiek, kiek jau save mylite patys. O ilsėdamiesi nurimsite tik tiek, kiek ir taip rami yra jūsų širdis. Išorinis pasaulis dovanos mums meilę, džiaugsmą, jėgų ir ramybę tik tada, kai šiuos jausmus mes jau turime savyje, sielos ir širdies gilumoje.

Jei esate laimingi, tai viskas, ką gaunate iš gyvenimo, leidžia dar stipriau pajusti šį palaimos jausmą. Prisiminkite pojūtį, kai patogiai įsitaisote šiltoje vonioje, o po kurio laiko vanduo jau neatrodo šiltas. Jei šiek tiek pajudėsite, tarsi maišydami neva atšalusį vandenį, tai vėl pajusite šilumos antplūdį. Norėdami jausti malonų šilumos pojūtį, turite laikytis dviejų paprastų sąlygų: būti šiltame vandenyje ir nors šiek tiek judėti.

Taip ir gyvenime: norėdami pajusti laimę, turime ir taip jau būti laimingi, tik tą pojūtį paskui sustipriname savo laimėjimais išoriniame pasaulyje.

Kita vertus, jei jaučiatės nelaimingi, nemylimi, nepasitiki te savimi, tai jūsų kasdieniai poelgiai ir bendravimas su žmonėmis tik sustiprins nevilties bei sielvarto jausmą. Ir visi jūsų veiksmai, kad ir kokie būtųjų rezultatai, skausmą tik aštrins.


Tikroji blogos savijautos priežastis

Kai netgi akivaizdi išoriška sėkmė negelbsti nuo nevilties ir nepasitenkinimo, nesunku padaryti išvadą, kad mes nelaimingi visai ne dėl to, kad neturime kokio nors daikto. Beje, čia lengva apsirikti. Juk kai esame nelaimingi, mums visą laiką ko nors norisi. Todėl kai kas - o iš tikrųjų beveik mes visi - darome išvadą: esame nelaimingi, nes neturime to, ko norime. Bet ši išvada neteisinga.

Laikui bėgant pastebime, kad blogą savijautą mums sukelia visai ne kokių nors materialių gėrybių stygius. Netgi atvirkščiai - kai ko nors trūksta, mumyse kyla aistra, noras veikti, ryžtas, mes tada imame pasikliauti savo jėgomis.

Siekis turėti daugiau - stiprus ar nelabai - dėsningas, nes jis atitinka žmogaus sielos, proto, širdies ir visų penkių mūsų pojūčių prigimtį. Siela visuomet siekia tapti didesnė, protas trokšta daugiau suprasti, širdis atvira meilei. O mūsų jausmai visada skatina gauti tai, kuo galime mėgautis. Todėl visada norėsime daugiau, negu turime - tai visai normali būsena.

Visai natūralu norėti, kad mūsų santykiuose būtų daugiau meilės, o darbe - daugiau laimėjimų. Lygiai taip pat normalu mėgautis maloniais gyvenimo dalykais. Trumpiau tariant, noras turėti daugiau yra visai teigiamas. Turtas, karjera, meilė, malonumai, mažos ir didelės pergalės, - visa tai yra pats gyvenimas.

Jei žmogus nori turėti daugiau, o turi mažiau, tai toks neatitikimas negali būti jo blogos savijautos priežastis. Bloga dvasinė savijauta - tai vidinio džiaugsmo stygius, gal net visiškas jo nebuvimas. Tai neturi nieko bendra su mūsų materialiosios būties sąlygomis. Nelaimingumas ir bloga dvasinė savijauta panašūs į tamsą. Tamsa atsiranda tuomet, kai dingsta šviesa. Išsklaidyti tamsą galima paprastai: tiesiog reikia įjungti šviesą. Taip ir mūsų prasta savijauta - jis silpnės, jei išmoksime savo viduje įjungti Šviesą. Kai gyvename sutardami su savimi, esame laimingi tarsi savaime. Kodėl? Todėl, kad laimės pojūtis nepriklauso nuo išorės sąlygų. Jis - viduje. Taigi kad rastume laimę, turime pradėti kelionę į savo vidų ir atkurti ten visa, kas geriausia, prisiminti, kas esame iš tikrųjų. Atidžiai žvalgydamiesi po savo vidinį pasaulį pastebėsime, kad mūsų ieškomas džiaugsmas, meilė ir ramybė ten buvo visad.

Iš Džono Grėjaus knygos "Kaip gauti tai, ko norite, ir norėti to, ką turite" (How to Get What You Want and Want What You Have by John Gray, © 1998, Mars Productions Ine).2015-10-21 milija

Žinot, jeigu reikia teisingų ir prasmingų žodžių - atsiverskite bet kurią vietą ir rasite jų. Tiesiog išminties knyga

2015-10-21 viktorija

Žmonės aprašyti žinomi ir jų istorijos neilgos, todėl skaityt nenusibosta. Tokie pozityvo perliukai

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu