-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Daugiau nei tik vasaros romanas

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Daugiau nei tik vasaros romanas" aprašymas

Trijų knygų serija Romantiškoji Pietinė pakrantė. Pirma knyga

Atlanto vandenyno pakrantę talžo ne tik neramios bangos, bet ir svaiginančių jausmų audros. Ar trys geriausi draugai vėl patikės, kad yra verti tikros meilės?
Atsitiktinis romanas...
Ir netikėta staigmena!

Milijardieriaus Džeremio gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, paaiškėjus, kad vasaros romanas su viešbučio vadovo padėjėja Tore Šarp baigėsi nėštumu!

Sudaryti verslo sandorius Džeremiui sekasi kur kas labiau nei auginti kūdikį, bet, sužinojus, kad Torė laukiasi jo vaiko, prabunda nežabotas ilgesys šeimos, kurios niekada neturėjo. Ar magiška kelionė į Niujorką padės įtikinti Torę, kad jo prabangiame gyvenime atsiras vietos jai ir jųdviejų kūdikiui?

Visas šios serijos knygas galima skaityti kaip atskiras istorijas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Daugiau nei tik vasaros romanas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Daugiau nei tik vasaros romanas", Donna Alward. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Donna Alward su knyga "Daugiau nei tik vasaros romanas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Daugiau nei tik vasaros romanas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donna Alward. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Daugiau nei tik vasaros romanas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Daugiau nei tik vasaros romanas" perkama kartu