⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)" aprašymas

Ji paveldėjo turtą... bet ar supras, ko yra iš tikrųjų verta?

Londone pareiškusi teises į palikimą, Beatričė Fotergil galės pabėgti nuo užgauliojančio, žeminančio įbrolio. Karietai nuvažiavus nuo kelio Beatričei į pagalbą atskubėjęs veržlusis Vaterlo mūšio dalyvis Džekas Kingsvudas priverčia jos širdį plakti pašėlusiu ritmu! Tikėdama, kad jos gautas palikimas padės sužeistam herojui pradėti naują gyvenimą, Beatričė mainais pasiūlo patogią santuoką. Bet ar tai viskas, ką ji gali pasiūlyti? Ar Beatričė išdrįs patikėti, kad yra verta daugiau?

„Daugiau nei turtas“ – šiltas ir puikiai parašytas meilės romanas, kuriame laiminga pabaiga laukia dviejų to labiausiai nusipelniusių širdžių...“
Roses are Blue.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)", Janice Preston. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Janice Preston su knyga "Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janice Preston. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Daugiau nei turtas (ciklo „Ledi Tregovan testamentas“ 2-oji knyga)" perkama kartu