0

Pirkėjų atsiliepimai

Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 4,69 €*
Sutaupote: 1,10 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams" aprašymas

Ši daugkartinio naudojimo rankos lavinimo knygelė skiriama 5–6 metų vaikams. Piešdamas flomasteriu per brūkšnines linijas vaikas lavins smulkiuosius rankos judesius, įgus rašyti. Suklydus ar panorėjus dar kartą atlikti užduotis, tereikės nuvalyti celofanuotus puslapius servetėle ir piešti iš naujo.

Brėžk per taškelius įvairias linijas, apibrėžk figūras, baik piešti paveikslėlius. Ar pastebi, kaip ranka vis lengviau ir tiksliau braižo įvairius brūkšnelius, kilpeles ir figūras, tiesias, lenktas ir kampuotas linijas?

Pabaigoje pamėgink parašyti ir žodžius.

Sėkmės!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 19x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830099

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Daugkartinio naudojimo pratybėlės. Rankos lavinimas. 5-6 metų vaikams" perkama kartu