0

Pirkėjų atsiliepimai

Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai

Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai" aprašymas

Atlikite namų darbus linksmai, be jokio vargo ir nerimo. Ši knyga padės jam įgyti papildomų įgūdžių, naujų gebėjimų ir suteiks drąsos atliekant tikruosius namų darbus. Šią knygą skaitė ir vertino švietimo ekspertai. Vaikas, atlikdamas čia pateiktas linksmas ir prasmingas užduotis, ugdysis pasitikėjimą savo jėgomis, formuosis gebėjimus, mokysis pagrindinių dalykų, kurių jam reikia mokykloje. Užduotys parengtos ir priderintos prie pagrindinio ugdymo programos, todėl jas atlikdamas vaikas ne tik džiaugsis, bet ir rimtai mokysis.
Knygoje yra linksmų spalvingų lipdukų, kuriuos vaikas galės lipdyti nurodytose vietose ir taip pats save įvertins už sėkmingą darbą. Nors knyga skirta laisvalaikiui, bet iš tikrųjų grindžia kelią į sėkmingus mokslus!


  • Autorius:
  • Serija: Namų darbai – vieni juokai
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094402944

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Daugyba 7+. Namų darbai - vieni juokai" perkama kartu