⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė

Kaina: 15,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė" aprašymas

Monografija „De musica" skiriama iškilaus profesoriaus jubiliejui: 2019 m. vasario 11 d. jam būtų sukakę 85 metai. Knygą sudarė ir parengė prof. dr. habil. Gražina Daunoravičienė, projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba, parėmė Lietuvos kompozitorių sąjunga ir LMTA. Monografijos recenzentai – doc. dr. Jūratė Gustaitė ir prof. dr. Rūta Gaidamavičiūtė.

Panašią rinktinę profesorius Algirdas J. Ambrazas ketino išleisti ne tik jubiliejaus, bet ir savo muzikologinės veiklos 60-mečio proga. Redaktoriaus darbą Radijo ir televizijos komitete bei Valstybinėje filharmonijoje jis pradėjo 1957 metais. Nuo 1959 m. pradėjo dėstyti Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute (dabar VDU Švietimo akademija), vėliau daugelį metų profesoriavo Valstybinėje konservatorijoje (dabar – LMTA).

Pirmą pranešimą užsienyje A. J. Ambrazas skaitė 1965 m. Maskvoje, vėliau jo turinys buvo diskutuojamas žurnale „Sovetskaja muzyka" (1966). Paskutinis pranešimas, parašytas 2016 m. balandžio 7 d., buvo skirtas J. Juzeliūno 100-sioms gimimo metinėms ir skirtas 45-tai Baltijos muzikologų konferencijai Vilniuje.

Rinktinės pagrindą sudaro 21 prof. Ambrazo pranešimai ir straipsniai vokiečių, lenkų, prancūzų, anglų ir rusų kalbomis. Jie buvo skaityti arba skelbti Krokuvoje, Stokholme, Helsinkyje, Paryžiuje, Leningrade ir Maskvoje, Kijeve ir Lvove, Berlyne, Chemnice, Leipcige, Rygoje, Taline, Vilniuje ir kitur.

Prof. A. J. Ambrazo mokslinės veikos dokumentai pristato, kaip daugiau nei per 50 metų kito lietuvių muzikologijos tematikos, kaip plėtėsi akiratis, augo muzikologų profesionalumas ir kito teorinis diskursas. A. J. Ambrazo skaityti pranešimai bei publikuoti darbai didžiąja dalimi nėra skelbti spaudoje.

Rinktinė „Algirdas Jonas Ambrazas: De Musica" turi didelę mokslinę, istorinę, kultūrinę bei reprezentacinę vertę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Muzikos, vizualiojo meno knygos

Algirdas Jonas Ambrazas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Jonas Ambrazas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "De musica. Pranešimų ir straipsnių užsienio kalbomis rinktinė" perkama kartu