⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

De profundis

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-08-26 pajauta

Belieka tik pritarti Gintar4s,Rose, Emos atsiliepimams.Gili, verta dėmesio, daug geru minčių knyga,tinkanti labiau išlavinto skonio skaitytojams.Lengvų romanų mėgėjams nepatiks.


2022-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "De profundis" aprašymas

Genealiausias, skaudžiausias, nepaprastos literatūrinės vertės kūrinys Oscaro Wilde’o (Oskaro Vaildo) „De profundis“ nepraranda skaitytojų dėmesio jau 70 metų.

„De profundį“ O. Wilde’as parašė „iš gilumos ir iš grandinių“, tiksliau sakant, būdamas katorgoje, kur, nubaustas dėl savo neteisėtos meilės ir netoleruotinų santykių, pakliuvo viską prarasdamas: žmoną, vaikus, moksliniko karjerą, šeimą – viską, ką gali prarasti žmogus, gyvenantis visuomenėje. Vis dėlto jis neprarado savo talento, genialumo, taurios širdies.

Daugelis šią knygą jau yra perskaitęs, daugelis skaitė ne vieną kartą ir, ko gero, vėl skaitys. Iš „De profundžio“ galima pasisemti tiek sentencijų ir išminties, tiek gyvenimo pažinimo ir gėrio, kad perskaičius užima kvapą ir pritrūksti žodžių patirtam įspūdžiui nusakyti.

„Pasaulyje, kuris geriausiu atveju abejingas, o dažniausiai priešiškas intelektualiam ir estetiniam gyvenimo būdui, Oscaras Wilde’as (Oskaras Vaildas) tikėjosi gyventi apgaubtas besižavinčių gerbėjų. Jis buvo apdovanotas nepaprastai akiplėšišku ir paradoksaliu protu, todėl prisidarydavo priešų kiekvienu savo sąmoju. Jis norėjo, kad gyvenimas liktų toks kaip Oksforde, kai tėvas apmokėdavo sąskaitas, universitetas globė nuo pasaulio atskleisdamas amžiais saugomas žinias ir grožį, o jis pats visada galėjo laisvai pasirinkti tik tai, kas puiku, tobula, rafinuota, ir atmesti tai, kas grubu, niekinga ir žema. Wilde norėjo paragauti visų vaisių iš gyvenimo sodo, bet tik iš saulėtosios jo pusės, – taip ir sakė savo draugui vaikštinėdamas Magdalenos taku.
Tai buvo Wilde klaida – troškimas nuolat išgyventi ekstazę, nesumokėjus darbo, savitvardos, santūrumo kainos. Ilgainiui jis sumokėjo visą kainą su kaupu.“

Richard Aldington, 1945

Iš anglų kalbos vertė Milda Keršienė
Kiti taip pat domėjosi


2010-08-26

Belieka tik pritarti Gintar4s,Rose, Emos atsiliepimams.Gili, verta dėmesio, daug geru minčių knyga,tinkanti labiau išlavinto skonio skaitytojams.Lengvų romanų mėgėjams nepatiks.

2009-09-07

Del to ir tobula, kad siame kurinyje sudetos visos jo emocijos, jausmai, pojuciai. Skaitant atroo lyg is pirmu lupu butu pasakojama jo asmenine istorija. Paliete sirdi ...

2007-11-10

Taip, Oskaras Vaildas - tik literaturos gurmanams. Dievinu jo kuryba.

2007-03-15

O MAN JI PASIRODE NUOBODI;TAIPIR NEPERSKAICIAU IKI GALO; FILMAS GERESNIS

2007-01-29

nereali,kaip wisa jo kuryba ir jis pats

2006-10-31

atsiprasau,bet neistengiau...

2006-08-20

nemanau,kad gali konkuruoti su kitais autoriaus kūriniais, nes čia net ne kūrinys, kur viskas nugludinta. Per daug autoriui skausminga, kad būtų tobula.

2004-03-15

nera tai kurybos virsune.tiesiog tai grynai isvien ispazintis.atsiskleidzia antras wildas.tik truksta samojo iprasto, o seip tikrai nebloga.

2003-09-26

NEREALI, kaip ir visos wildo knygos~~~~~~~~~

2003-06-09

knyga reikia skaityti ne viena karta, kad i ja isigilintum...\r\nKnyga labai gera...

2002-11-28

nuostabi knyga-drisciau vadint O.Wilde kurybos virsune.Uzburia neapsakomo grozio(ir gilumo) sakiniais,skirtais zmogui,kuris visa jo gyvenima,turta ir kuryba paverte dulkemrs ir paniekos vertu objektu.*

Parašykite atsiliepimą apie "De profundis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "De profundis", Oskaras Vaildas (Oscar Wilde). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Oskaras Vaildas (Oscar Wilde) su knyga "De profundis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "De profundis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oskaras Vaildas (Oscar Wilde). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "De profundis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "De profundis" perkama kartu