⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį

Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį" aprašymas

„Debesies laivu“ – užrašų, straipsnių, interviu ir poezijos knyga apie žymiausią XIX a. pabaigos – XX a. pradžios lietuvių menininką Mikalojų Konstantiną Čiurlionį. Jos autorius – vienas svarbiausių Čiurlionio palikimo tyrinėtojų, muzikologas ir meno istorikas Vytautas Landsbergis.

Knygą sudaro užrašai iš asmeninio archyvo, sakytos kalbos, spaudoje skelbti straipsniai ir interviu apie menininką. Tai – medžiaga, sukaupta per beveik septyniasdešimt tyrinėjimo metų. Kitaip tariant, šią knygą „Debesies laivu“ galime laikyti wunderkammern apie Čiurlionį – tai faktų, pamąstymų, įrašų rinkinys.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Vytautas Landsbergis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Landsbergis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį" perkama kartu