⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-05-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi" aprašymas

Russell H. Conwell (Russell Herman Conwell, 1843–1925) – žinomas savo laiko Amerikos pamokslininkas ir rašytojas, taip pat jis garsėjo filantropine ir švietėjiška veikla, 1884 metais Filadelfijoje įkūrė garsųjį Bažnyčios universitetą (Temple University). „Deimantų akrai“, ko gera, yra garsiausia visų laikų vieša paskaita. Raselas Konvelas įvairiose pasaulio šalyse ją skaitė daugiau nei šešis tūkstančius kartų! 1890 metais paskaita buvo išleista kaip atskira knyga ir perleidžiama iki šių dienų. Pagrindinė šio įspūdingo kūrinio idėja yra tokia, kad kiekvienas žmogus turi siekti sėkmės ten, kur jis gyvena. Deimantai yra po mūsų kojomis, sako Raselas Konvelas, reikia tik pasilenkti ir juos pakelti. Ir žiauriai klysta tie, kurie deimantų iškeliauja ieškoti į kitus kraštus. Matome, kad „Deimantų akrų“ idėja per daugiau kaip šimtą metų nė kiek nepaseno, netgi atvirkščiai – masinių dabartinių migracijų kontekste ji dar aktualesnė ir taiklesnė.

Joseph Murphy (Joseph Murphy, 1898–1981) – airių kilmės amerikietis, Naujosios minties judėjimo dalyvis ir dvasininkas. Naujosios minties judėjimo sekėjai skelbia, kad Dievas, arba Aukščiausioji Būtybė, Jėga, egzistuoja visur ir yra persmelkęs visus gyvus bei negyvus daiktus. Su šia Jėga mes galime užmegzti ryšį ir prašyti jos pagalbos. Būtent tai yra pagrindinė Džozefo Merfio kūrinių ir paskaitų tena. Iš viso jis parašė kelias dešimtis knygų, kurios daugelyje šalių tapo bestseleriais.


  • Autorius: Joseph Murphy, Russell H. Conwell
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247473

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Joseph Murphy, Russell H. Conwell pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Murphy, Russell H. Conwell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi" perkama kartu