0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.29 SoldOut

Knygos "Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija" aprašymas

Meno terapijos leidinys laisvalaikiui.Parašykite atsiliepimą apie "Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

Jūratė Leikaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Leikaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Deivių burtai ir mandalos. Meno terapija" perkama kartu