0

Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema

Turime sandėlyje
Informacija

Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 210
  • ISBN ar kodas: 9789955923107

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" - tai reta knyga, pateikianti dviejų mąstytojų darbus, kaip sinergiją, o ne priešpriešą.


E. Demingas ir E. Goldrattas pasaulio mastu pripažinti šiuolaikinės vadybos genijai. Jų knygos uždegė tūkstančius vadovų siekti pokyčių. Ši knyga "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" gimė susitikus dviejų mokyklų atstovams ir jiems supratus, kad abi metodikos idealiai papildo viena kitą. E. Demingas nedavė pakankamai išsamių nurodymų, kaip įgyvendinti jo idėjas. Tačiau šį trūkumą užpildė TOC (Apribojimų teorija) pateikdama pokyčių įgyvendinimo procedūrų kūrimo ir sutarimo pasiekimo metodiką. Iš kitos pusės, E. Goldratto Apribojimų teoriją puikiai papildo Demingo aprašytas valdymo sistemos įvertinimas, kintamumo supratimas, proceso tobulinimas ir pan.

Sujungus Apribojimų teoriją su Gilaus Pažinimo sistema į vieną bendrą procesą, galima lengviau suprasti, kaip įdiegti nepertraukiamą organizacijos tobulėjimą.

Dešimt Dekalogo žingsnių atspindi esminę koncepciją - norėdami efektyviai valdyti, vadovai privalo numatyti savo sprendimų rezultatus. Ši, iš pažiūros paprasta sentencija ir yra sėkmingo valdymo esmė.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu