TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema

Kaina: 23,99 €
Kaina su kodu: 16,79 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 23.988 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" aprašymas

"Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" - tai reta knyga, pateikianti dviejų mąstytojų darbus, kaip sinergiją, o ne priešpriešą.


E. Demingas ir E. Goldrattas pasaulio mastu pripažinti šiuolaikinės vadybos genijai. Jų knygos uždegė tūkstančius vadovų siekti pokyčių. Ši knyga "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" gimė susitikus dviejų mokyklų atstovams ir jiems supratus, kad abi metodikos idealiai papildo viena kitą. E. Demingas nedavė pakankamai išsamių nurodymų, kaip įgyvendinti jo idėjas. Tačiau šį trūkumą užpildė TOC (Apribojimų teorija) pateikdama pokyčių įgyvendinimo procedūrų kūrimo ir sutarimo pasiekimo metodiką. Iš kitos pusės, E. Goldratto Apribojimų teoriją puikiai papildo Demingo aprašytas valdymo sistemos įvertinimas, kintamumo supratimas, proceso tobulinimas ir pan.

Sujungus Apribojimų teoriją su Gilaus Pažinimo sistema į vieną bendrą procesą, galima lengviau suprasti, kaip įdiegti nepertraukiamą organizacijos tobulėjimą.

Dešimt Dekalogo žingsnių atspindi esminę koncepciją - norėdami efektyviai valdyti, vadovai privalo numatyti savo sprendimų rezultatus. Ši, iš pažiūros paprasta sentencija ir yra sėkmingo valdymo esmė.

  • Autorius: Demingas ir Goldrattas
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 210
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955923107

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Demingas ir Goldrattas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Demingas ir Goldrattas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dekalogas. Apribojimų teorija ir Gilaus pažinimo sistema" perkama kartu