0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dėkingumas - tai gyvenimo būdas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Dėkingumas - tai gyvenimo būdas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.84 SoldOut
Knygos "Dėkingumas - tai gyvenimo būdas" aprašymas

Vertė: Antanina Banelytė
Autorė ir kiti įžymūs žmonės dalijasi mintimis apie dėkingumą. Sužinosite, kaip dėkingumas keičia ir įtakoja jūsų gyvenimą. Visata mėgsta dėkingumą. Kuo labiaus kitiems dėkoji, tuo daugiau sulauki gėrio. Kai jūsų gyvenimas sklidinas meilės, džiaugsmo, sveikatos ir kūrybos, kai jums kelyje visada dega žalia šviesa ir lengvai randate vietą pastatyti automobiliui, jaučiatės puikiai, tiesa? Toks ir turėtų būti mūsų gyvenimas. Visata dosni, ji pažeria mums daug gėrybių ir jai patinka, kai žmonės tai vertina. Ši knyga įkvėps jus kitam, geresniam gyvenimo būdui.


  • Autorius: Louise L. Hay
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 150
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-599-35-9

Parašykite atsiliepimą apie "Dėkingumas - tai gyvenimo būdas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dėkingumas - tai gyvenimo būdas, kurią skaitytojams dovanoja Louise L. Hay. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Louise L. Hay su knyga Dėkingumas - tai gyvenimo būdas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dėkingumas - tai gyvenimo būdas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Louise L. Hay. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dėkingumas - tai gyvenimo būdas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dėkingumas - tai gyvenimo būdas" perkama kartu