0

Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija

  • Nuolaida knygai -88%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 10.70 € (88%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viiršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786098168372

2021-01-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija" aprašymas

Fransua Olandas ir politikos žurnalistė Valeri Trierveiler susitiko 1988 metais, kai jis dar gyveno su savo partnere Segolena Ruajal. Jų draugystė prasidėjo 2007-aisiais ir paviešinta 2010-aisiais, kai pasibaigė Valeri skyrybų procesas.

Valeri karštai pamilo Fransua, tuo metu nesuvokdama, kad jie kilę iš skirtingos aplinkos, kad ji yra moteris, trokštanti būti mylima, o jis – vyras, negalintis gyventi be politikos. O ir dauguma prancūzų tikrąja pora laikė Fransua Olandą ir Segoleną Ruajal, keturių jo vaikų motiną.
Valeri buvo vadinama manipuliatore, isterike. Jos vaidmuo neapibrėžtas, neturintis oficialaus statuso. Liūdniausia, kad niekas jos negynė, net ir pats Fransua. Jų meilės istorija buvo labai banguota. Valeri jautė, kad aistringai prasidėję jausmai pamažu gęsta, kad Fransua tolsta nuo jos dėl savo politinės sėkmės, nepaisant kartais jo siunčiamų emocingų žinučių. Galutinį tašką padeda 2014 metais pasigirdę gandai apie Olando romaną su aktore Žiuli Gajė.
Nepaisydama išgyvento skausmo, Valeri pripažįsta, kad Eliziejuje patyrė ir gražių akimirkų, sutiko nuostabių žmonių.

"Viskas, apie ką rašau šioje knygoje, yra tiesa. Per daug kentėjau dėl melo, kad pati dar meluočiau. Rašymas padėjo man atsirinkti, kas gimė iš mano pykčio, o kas – iš nusivylimo. Kiek dar reikės laiko, kad apraudočiau šią savo meilę?
Dėkoju už tas akimirkas, dėkoju už tą beprotišką meilę, dėkoju už tą kelionę į Eliziejų. Taip pat dėkoju už tą bedugnę, į kurią mane įstūmei."

Parašykite atsiliepimą apie "Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija, kurią skaitytojams dovanoja Valerie Trierweiler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerie Trierweiler su knyga Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerie Trierweiler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dėkoju už tas akimirkas. Prancūzijos prezidento Fransua Olando ir Valeri Trierveiler meilės istorija" perkama kartu