0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dekonstruok save

Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dekonstruok save


2021-05-31 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dekonstruok save" aprašymas

Sėkmingas verslininkas ir konsultantas Jay Samit knygoje „Dekonstruok save!“ dalijasi neįkainojama patirtimi. Jis atskleidžia, kokios konkrečios strategijos, paprastai padedančios įmonėms klestėti, gali būti pritaikomos ir individualiai asmenybei – žmogui, kuris nepaisydamas savo dabartinės padėties siekia ilgalaikės sėkmės bei gerovės.

Šiandieniniame verslo pasaulyje galimybė prisitaikyti ir kūrybiškumas yra svarbesni nei bet kada anksčiau. Jau nebeįmanoma išmokti vos vieno darbo įgūdžio ir tik tiek teturint sėkmingai kopti aukštyn. Taip pat ir rasti finansavimą pradedantiems verslininkams gali būti be galo sunku. Tūkstančiai inovatorių ir išradėjų varžosi dėl rizikos fondų ir investuotojų dėmesio. Ateities verslo atstovai privalo numatyti pokyčius, kad galėtų sukurti galimybes savo profesinei sėkmei. Knygoje „Dekonstruok save!“ skaitmeninės medijos ekspertas Jay Samit atskleidžia unikalų metodą, kurį jis naudojo sukurdamas naujas rinkas ir augindamas jau esamus verslus.

Jay Samit konsultavo e-komercijos, socialinės medijos, programinės įrangos, mobiliųjų komunikacijų įmones, padėdamas joms išgyventi neramius ekonominius laikus ir nukreipdamas link tinkamų pertvarkų, kurios užtikrino, kad verslo augimo grafiko kreivė kiltų tik aukštyn. Savo metodus jis taiko tiek pradedantiesiems, tiek gerai žinomoms įmonėms. Tarp autoriaus klientų galime pamatyti tokius garsius vardus, kaip „Coca Cola“, „LinkedIn“, „Intel“, „McDonalds“, „Microsoft“, „Starbucks“ ir kitus. Jis bendradarbiavo su verslo įžymybėmis, tokiomis kaip Bill Gates, Steven Spielberg, Steve Jobs ir Ritchard Brandson.

„Dekonstruok save!“ – skirta visiems, kurie turi puikių idėjų, bet net nenumano nuo ko pradėti jas įgyvendinti. Autorius dalija patarimus žmonėms, kurie bijo, kad šiame technologijų amžiuje tapo nebesvarbūs.

Jay Samit gimė 1961-ais metais. Jis yra skaitmeninės medijos inovatorius, itin daug nuveikė socialinės žiniasklaidos ir elektroninės prekybos srityse. Verslininkas konsultuoja įmones, nuolat rašo straipsnius tokiems leidiniams, kaip „Wall Street Journal“, „Fortune“, „Forbes, „Harvard Business Review“ ir „Wired“. Taip pat autorius yra nuolatinis radijo laidų dalyvis.
Jay Samit padėjo įgyvendinti Baltųjų Rūmų projektą įrengiant internetą visose Jungtinių Amerikos Valstijų mokyklose. Taip pat jis surengė kelis itin sėkmingus labdaros koncertus. Be visų kitų savo veiklų, Jay Samit Pietų Kalifornijos universiteto Viterbi inžinerijos mokykloje dėsto aukštųjų technologijų įmonių kūrimo kursus.

Iš anglų k. vertė UAB „TOFT International“


  • Autorius: Jay Samit
  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 16x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094206870

Parašykite atsiliepimą apie "Dekonstruok save"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Jay Samit parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dekonstruok save, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dekonstruok save aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dekonstruok save už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dekonstruok save? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jay Samit tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dekonstruok save" perkama kartu