Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Deksteris. Netikėti jausmai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.49 SoldOut

Knygos "Deksteris. Netikėti jausmai" aprašymas

"Deksteris. Netikėti jausmai" - antroji serijinio žudiko Deksterio istorija!

Tai kriminalinis romanas apie serijinį žudiką Deksterį, kuris tapo kultiniu serialu.

Susipažinkite su Deksteriu Morganu – vilku ėriuko kailyje. Jis dirba Majamio policijoje kraujo dėmių ekspertu, yra stilingas ir keliantis susižavėjimą. Tačiau tai tik priedanga. Iš tiesų jis – negailestingas žudikas.

Deksterį galima pateisinti, nes jis žudo tik pačius blogiausius nusikaltėlius: žmogžudžius, prievartautojus ir kitus įtartinus tipus, kurie išvengė teisingumo.


Bet seržantas Douksas nenuleidžia nuo Deksterio akių. Douksas įtaria Deksterį ir, žinoma, yra teisus. Jis turi savo versiją, kaip Deksteris iš tikrųjų leidžia savo laisvalaikį, ir yra pasiryžęs jį pričiupti nusikaltimo vietoje.

Kai mieste prasideda serija ypač žiaurių žmogžudysčių, panašių į paties Deksterio, jis jaučiasi ir pamalonintas, ir išsigandęs – savęs paties bei to nepažįstamojo.


Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  • Autorius: Jeff Lindsay
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440199

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Deksteris. Netikėti jausmai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Deksteris. Netikėti jausmai", Jeff Lindsay. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jeff Lindsay su knyga "Deksteris. Netikėti jausmai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Deksteris. Netikėti jausmai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeff Lindsay. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Deksteris. Netikėti jausmai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Deksteris. Netikėti jausmai" perkama kartu