0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 13.18 SoldOut
Knygos "Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja" aprašymas
Tai išsamus praktinis dekoravimo vadovas skirtas visiems dekoruojantiems. Ne tik dekupažo technikos mėgėjams, bet ir ieškantiems platesnių dekoravimo galimybių bei naujų idėjų. Knygoje detaliai pristatomi pagrindiniai dekupažo technikos etapai, dekoravimui skirtų priemonių veikimo principai, jų naudojimo gudrybės ir išskirtiniai efektai, dekoravimo technikos bei techniniai sprendimai:
paveiksliukų ploninimo būdai, netradicinės sendinimo, auksavimo technikos, pritapymas, šešėliavimas ir spalvų maišymas, stiklo ir tekstilės dekoravimas, rankų darbo popieriaus gaminimas, dekoravimas reljefinėmis pastomis ir daugybė kitų. Kai kurios technikos eksperimentuojant atrastos pačios autorės.
Mano galva pilna idėjų, jos gimsta pasiutusiu greičiu, ir, atrodo, dauginasi, pinasi jau be mano valios. Nutariau surašyti bent vienos srities idėjas, kurios veisiasi manyje. Taip gimė ši knyga, kurią rašiau kaip dekoravimo dienoraštį. Kai mintys užrašomos, jas galima padėti į lentyną ar dalintis su kitais, bet geriausia, jog atsiranda daugiau vietos kitoms idėjoms... Tikiuosi, kad 1001 idėja ne riba, o tik kūrybinio kelio pradžia.
Lina Jaruševičiūtė – profesionali dekoratorė, besidominti šių dienų meninėmis tendencijomis. Studijuoja Vilniaus dailės akademijoje, kuria ir dekoruoja vienetinius daiktus populiariosiomis bei autorinėmis technikomis. Savo neišsenkančioms kūrybinėms mintims Lina įkūrė „namus“ – www.1001ideja.lt, kuriuose laukiami visi.

  • Autorius: Lina Jaruševičiūtė
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417009983

Parašykite atsiliepimą apie "Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja, kurią skaitytojams dovanoja Lina Jaruševičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Jaruševičiūtė su knyga Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Jaruševičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja" perkama kartu