0

Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • ISBN ar kodas: 9785417009983

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja" aprašymas
Tai išsamus praktinis dekoravimo vadovas skirtas visiems dekoruojantiems. Ne tik dekupažo technikos mėgėjams, bet ir ieškantiems platesnių dekoravimo galimybių bei naujų idėjų. Knygoje detaliai pristatomi pagrindiniai dekupažo technikos etapai, dekoravimui skirtų priemonių veikimo principai, jų naudojimo gudrybės ir išskirtiniai efektai, dekoravimo technikos bei techniniai sprendimai:
paveiksliukų ploninimo būdai, netradicinės sendinimo, auksavimo technikos, pritapymas, šešėliavimas ir spalvų maišymas, stiklo ir tekstilės dekoravimas, rankų darbo popieriaus gaminimas, dekoravimas reljefinėmis pastomis ir daugybė kitų. Kai kurios technikos eksperimentuojant atrastos pačios autorės.
Mano galva pilna idėjų, jos gimsta pasiutusiu greičiu, ir, atrodo, dauginasi, pinasi jau be mano valios. Nutariau surašyti bent vienos srities idėjas, kurios veisiasi manyje. Taip gimė ši knyga, kurią rašiau kaip dekoravimo dienoraštį. Kai mintys užrašomos, jas galima padėti į lentyną ar dalintis su kitais, bet geriausia, jog atsiranda daugiau vietos kitoms idėjoms... Tikiuosi, kad 1001 idėja ne riba, o tik kūrybinio kelio pradžia.
Lina Jaruševičiūtė – profesionali dekoratorė, besidominti šių dienų meninėmis tendencijomis. Studijuoja Vilniaus dailės akademijoje, kuria ir dekoruoja vienetinius daiktus populiariosiomis bei autorinėmis technikomis. Savo neišsenkančioms kūrybinėms mintims Lina įkūrė „namus“ – www.1001ideja.lt, kuriuose laukiami visi.

Parašykite atsiliepimą apie "Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja" perkama kartu