0

Dėl skonio ginčijamasi

  • Nuolaida knygai -27%
3.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-24 xx

visai nepatiko. sudėtingas stilius rašymo. skaitai, bet neįdomu. nusivyliau

Informacija

Dėl skonio ginčijamasi

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 16x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090402047

2020-11-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dėl skonio ginčijamasi" aprašymas
"Dėl skonio ginčijamasi" - tai nauja knygos "Staltiesės ritmu" autoriaus knyga.

Šios knygos herojus – homo edens (lot. valgantis žmogus). Aukšto lygio, intelektualus, tobulas valgytojas arba tiesiog gurmė. Žurnalistas, gastronomijos ekspertas ir knygų autorius Paulius Jurkevičius praveria skaitytojams gurmė gyvenimo užkulisius ir pasakoja apie tai, kaip prisiliesti prie skonio esmės ir patirti valgymo malonumą.

Tikras gurmė yra drąsus, turi gerą humoro jausmą, nuolat siekia žinoti daugiau ir, svarbiausia, skonis jam – filosofija, o ne tuštybė. Toks yra šios knygos autorius, toks gali būti ir Tu, nes gurmė, pasak P. Jurkevičiaus, veikiau tampama, o ne gimstama.

Gastronominio tobulėjimo paslaptys knygoje atskleidžiamos su subtiliu humoru ir papildytos įdomiais faktais bei netikėtomis istorijomis. Sužinosite, ką kavai suteikia cukraus maišymas priešingu šaukštelio galu, kodėl vienoje iš Italijos bažnyčių ant altoriaus padėta pastos, kas yra gastronominis auklėjimas ir galiausiai – kodėl dėl skonio visada ginčijamasi?
2020-10-24

visai nepatiko. sudėtingas stilius rašymo. skaitai, bet neįdomu. nusivyliau

Parašykite atsiliepimą apie "Dėl skonio ginčijamasi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Paulius Jurkevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dėl skonio ginčijamasi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dėl skonio ginčijamasi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dėl skonio ginčijamasi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dėl skonio ginčijamasi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paulius Jurkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dėl skonio ginčijamasi" perkama kartu