-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dėlionė

2022-08-31 6.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dėlionė" aprašymas

Linksma knygelė-ugdymo(si) priemonė "Dėlionė" sudaryta iš įvairiaspalvių PIEŠINĖLIŲ kortelių, kuriose pavaizduotos žmogaus kūno dalys, naminiai gyvuliai, laukiniai žvėrys, naminiai ir laukiniai paukščiai, vabzdžiai, augalai.

Knygelės apačioje išdėstytos sunumeruotos didžiųjų ir mažųjų RAIDŽIŲ kortelės.

Vartydami spalvingas PIEŠINĖLIŲ korteles, vaikai galės:
- surasti antrąją piešinėlio dalį ir išvysti visą piešinį;
- naudodamiesi prie piešinio parašytu pavyzdžiu, RAIDŽIŲ kortelėse surasti raideles ir „užrašyti" žodį;
- savarankiškai perskaityti žodį didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis.

Linksmai žaisdami PIEŠINIŲ kortelėmis, vaikai galės susipažinti ir įvardinti žmogaus kūno dalių, naminių gyvulių, laukinių žvėrių, naminių ir laukinių paukščių, vabzdžių, augalų pavadinimus, juos perskaityti.
Mažieji galės susipažinti su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis, o pagal greta piešinėlio parašytą pavyzdį, RAIDŽIŲ kortelėse savarankiškai surinkti ir „užrašyti" žodį. Skirtingas piešinėlių FONAS suteiks galimybę ne tik įvardinti, bet ir grupuoti pavaizduotus gamtos objektus.

Knygelė "Dėlionė" rekomenduojama ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, logopedams, specialiesiems pedagogams, tėveliams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dėlionė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dėlionė", kurį pristato Angelė Rinkevičienė, Irena Kazymirkienė. Siūlome ne tik išsamų "Dėlionė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Angelė Rinkevičienė, Irena Kazymirkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dėlionė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dėlionė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dėlionė" perkama kartu