0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Delirium. Meilės karštinė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 11.56 SoldOut

Knygos "Delirium. Meilės karštinė" aprašymas

Aš bėgu nežinia kiek laiko. Kiek valandų ar dienų.
Aleksas liepė man bėgti. Tai ir bėgu.
Turite suprasti. Aš nesu ypatinga. Esu tik vieniša mergaitė. Penkių pėdų ir dviejų colių ūgio, visais atžvilgiais vidutiniška.
Bet aš turiu paslaptį. Galite pastatyti sienas iki dangaus, aš rasiu būdą, kaip jas perskristi. Mane gali prispausti prie žemės šimtas tūkstančių rankų, bet aš rasiu, kaip ištrūkti. Ir mūsų ten daug daugiau, negu jūs manote. Žmonių, nesutinkančių liautis tikėjus. Žmonių, nesutinkančių nusileisti ant žemės. Žmonių, kurie myli pasaulyje be sienų, myli nekenčiami ir atstumti, nieko nesitikėdami ir nebijodami.
Aš myliu tave. Nepamiršk. Šito jie negali atimti.

Lena Helovėj, kaip ir daugelis jos draugių, nekantriai skaičiuoja dienas iki procedūros, atnešiančios ramybę ir saugumą. Juk amor deliria nervosa, meilės karštinė, kadaise pražudė jos motiną su tėvu... Bet viskas pasikeičia, kai ji atsitiktinai susipažįsta su bendraamžiu Aleksu. Lena sužino, kad už akylai saugomos miesto sienos yra kitoks pasaulis, kur meilė nėra prakeiksmas ir gėda, ir išdrįsta įsimylėti...
Jauna amerikiečių rašytoja Loren Oliver (Lauren Oliver, g. 1982) lietuvių skaitytojui žinoma ir kaip knygos „Kai aš žuvau“ autorė.

„Istorija be perstojo juda pirmyn, kiekviename puslapyje laukia vis naujas siužeto vingis. Personažai kaitino mano emocijas, aš jais tai beprotiškai žavėjausi, užjaučiau, tai pykau ant jų. Skaitydami šią knygą pamiršit viską pasaulyje. Neabejoju, kad ji ne kartą privers nubraukti ašarą.“
Jay Asher, knygos „Trylika priežasčių kodėl“ autorė


  • Autorius: Lauren Oliver
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 21,3x14,3, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090105672

Parašykite atsiliepimą apie "Delirium. Meilės karštinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Delirium. Meilės karštinė", kurią skaitytojams dovanoja Lauren Oliver. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lauren Oliver su knyga "Delirium. Meilės karštinė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Delirium. Meilės karštinė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lauren Oliver. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Delirium. Meilės karštinė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Delirium. Meilės karštinė" perkama kartu