⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 1.49 SoldOut

Knygos "Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Įkvepianti bestselerių autoriaus Nir Yea knyga „Dėmesingieji: kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime“ skirta visiems, kurie ieško naujų būdų kontroliuoti savo laiką ir dėmesį, nori lengviau įgyvendinti išsikeltus tikslus ir pagerinti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą.

Ko gero kiekvienas pripažins, kad šiais triukšmo laikais susikaupti ir nuosekliai siekti savo tikslų yra labai sunku. Sėdate padirbėti prie „degančio“ projekto, tačiau jus sutrukdo skambutis, į kurį privalote atsiliepti. Vėl susikaupiate, vėl atsiverčiate dokumentus, tačiau ekrane iššoka pranešimas apie skubų laišką. Jus ir vėl atitraukė nuo darbų. Diena baigėsi, laikas iššvaistytas, užduotys neatliktos.

Gal bent jau namuose pakankamai kokybiško dėmesio skiriate savo artimiesiems? Ne! Telefonas nuolat vibruoja, pranešdamas apie naujus laiškus. Susikaupti nepadeda ir naujienos socialiniuose tinkluose. Tik patikrinsite žinutę ir jau eisite pažaisti su visą dieną nematytais vaikais. Dar vieną žinutę. Ir dar. Tas pats ir su draugais. Susitinkate kavos, bet iš rankų nepaleidžiate telefono. Suprantate, kad nemandagu, bet kitaip negalite.

Pažįstama? Taip! Tokios situacijos ilgainiui kelia nepasitenkinimą savo gyvenimu ir pačiu savimi. Ką daryti? Pirma į galvą šaunanti mintis – atsisakyti technologijų arba jas riboti. Tačiau ar tikrai tai yra išeitis? Fiziškai įmanoma telefoną užrakinti stalčiuje, bet akys visada kryps į tą vietą ir jūs, užuot kokybiškai dirbęs ar bendravęs, nuolat galvosite apie neperskaitytas žinutes. Mintys dėmesingumą blaško ne mažiau nei įrenginys.

Tačiau situacija nėra tokia beviltiška, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Rekomenduojame įsigyti internetu ir perskaityti Nir Yea psichologinę knygą „Dėmesingieji: kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime“. Gerų atsiliepimų kūriniui negaili pasaulyje žinomi verslininkai ir kitų saviugdos leidinių autoriai. Savo apžvalgose jie teigia, kad tai viena iš nedaugelio knygų, kurių patarimai tikrai veikia!

Pradėkime nuo to, kad laikai pasikeitė ir be išmaniųjų įrenginių gyventi mes nebegalime. Tačiau supratę dėmesį blaškančių reiškinių silpnąsias vietas mes atrasime technologų ir profesinės bei asmeninės gerovės pusiausvyrą. Autorius Nir Yea padės perprasti kelias paslaptis, padedančias išlaikyti dėmesingumą. Jis neragina atsisakyti įrenginių ir netiki abstinencijos nauda. Vietoje to autorius siūlo naudingų patarimų, kaip išvengti priklausomybės nuo technikos ir interneto. Išnaudokite šiuolaikinių technologijų galimybes, bet neleiskite joms pasinaudoti jumis!

Nir Yea knygoje „Dėmesingieji: kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime“ kalba apie įmonės darbo vidinę kultūrą ir dalijasi gerų praktikų pavyzdžiais. Taip pat akcentuoja dėmesingumo svarbą asmeniniuose santykiuose ir pataria, kaip moderniame ir niekada netylinčiame pasaulyje auginti vaikus.

Knyga parašyta paprastai ir visiems suprantamai, o patarimai praktiški ir iš karto pritaikomi. Leidinyje rasite patarimų, kaip organizuoti savo darbo vietą, tapti dėmesingu meilužiu, suprasti, kur slypi tikroji žmogaus motyvacija ir daug kitų naudingų minčių bei metodikų. Autorius daug dėmesio skiria socialinei žiniasklaidai, nes panašu, kad tai vienas iš didžiausių dėmesingumo trukdžių.

Skaitydami knygą „Dėmesingieji: kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime“ prisiminsite, kad laikas yra ribotas išteklius, o tai reiškia, kad juo naudotis reikia protingai.

Nir Yea – knygų autorius, buvęs Stanfordo universiteto lektorius. Taip pat jis dirbo vaizdo žaidimų ir reklamos srityse, kur išmoko taikyti vartotojais manipuliuojančius metodus. Pirmoje bestseleriu tapusioje knygoje „Hooked“ jis pasakojo, kaip pasitelkus technologijas formuoti vartotojų įpročius. Antra psichologinė autoriaus knyga „Dėmesingieji“ moko atsikratyti priklausomybės nuo technologijų, bet tuo pačiu jas išnaudoti savo tikslams. Nir Yea rašo populiarų tinklaraštį, kurio pagrindinės temos yra psichologijos, technologijų ir verslo sankirta.

Iš anglų kalbos vertė Birutė Tautvydaitė.

Jei kenčiate nuo dėmesingumo stokos ir norite tapti produktyvesniais, rekomenduojame knygą „Dėmesingieji: kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime“ pirkti online. Sutaupysite laiko, nes užsakymus pristatome itin greitai. Tuo pačiu pasidairykite po gerų kainų pasiūlymus, akcijas ir išpardavimus bei įsigykite įvairaus žanro knygų pigiau. Turime ne tik naudingų patarimų, bet ir netikėtais siužetais, vaizdingais aprašymais ar įdomiais veikėjais viliojančių kūrinių. Kaip išsirinkti knygą? Paprasta! Kiekvienas leidinys turi trumpą aprašymą, kuriame visada rasite santrauką, dažnai ir virtualią ištrauką, nurodytą puslapių skaičių ir kitą naudingą informaciją.


  • Autorius: Nir Yeal
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254471-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Nir Yeal pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nir Yeal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dėmesingieji. Kaip valdyti savo dėmesį ir gyventi taip, kaip norime (knyga su defektais)" perkama kartu