0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija" aprašymas

Hermaną Hesę visada domino idėjų, o ne daiktų pasaulis, dvasios, o ne materijos sfera. Tad ir "Demianas" yra sielos biografija, knyga apie tapatumo paieškas, apie asmens tapsmą asmenybe. Šiai permainai, kaip teigia autorius, yra tik vienas būtinas dalykas – ištikimybė sau – ir tik vienas didelis priešas – prasmės netekusios taisyklės, sąstingis, miesčioniškumas.


„Svarbu rasti savo likimą, ne bet kokį, o savo, ir ryžtingai išgyventi jį savyje visą ir iki galo. Visa kita – netikra, visa kita – bandymas šito išvengti, bailus grįžimas prie minios idealų, prisitaikymas ir savų gelmių baimė.“

Hermanas Hesė "Demianas"


Iš vokiečių kalbos vertė Zigmantas Ardickas


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Parašykite atsiliepimą apie "Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija", kurią skaitytojams dovanoja Hermanas Hesė (Hermann Hesse). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hermanas Hesė (Hermann Hesse) su knyga "Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hermanas Hesė (Hermann Hesse). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Demianas. Emilio Sinklerio jaunystės istorija" perkama kartu