Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.02 SoldOut

Knygos „Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga“ aprašymas

Mokomoji knyga parengta norint supažindinti aukštesniųjų klasių mokinius su pagrindinėmis demografijos sąvokomis, svarbiausiais rodikliais, tendencijomis ir perspektyvomis. Pateikiamos pagrindinės demografinių rodiklių apskaičiavimo formulės, taip pat lentelės, paveikslėliai, žemėlapiai.
Leidinys skiriamas mokytojams ir mokiniams, besirengiantiems stoti į geografijos, sociologijos, politikos mokslų specialybes, taip pat laikysiantiems geografijos egzaminą.


  • Autorius: Dalia Prakapienė
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785430046515

Parašykite atsiliepimą apie „Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Dalia Prakapienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Prakapienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Demografijos pagrindai. Mokomoji knyga“ perkama kartu