Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Demokratija be tautų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.45 SoldOut

Knygos „Demokratija be tautų“ aprašymas

Europa nebegali ilgiau likti šioje depresija dvelkiančioje zonoje, kurioje bijoma savo šešėlio. Šia esė norima prisidėti sužadinant protą ir dvasią, kurie ir padeda nepertraukiamai gyvuoti Europai.


Kokia mūsų padėtis šiandien?

Mes įstrigome tarp savo senosios tautos, kurios nenorime palikti, ir naujosios Europos, kurią tikimės pasiekti, tik nežinome, kaip.

Atstovaujamąjį valdymą keičia „demokratinis valdymas“, kai nei mes bevaldomi, nei mums beatstovaujama. Abejingai žiūrime, kaip krinka mūsų politinis gyvenimas, nes esama pasidavę iliuzijai, kad suvienodėjusi žmonija gali gyvuoti neįgaudama jokios politinės formos.

Be to, jau seniai nebežinome, ką daryti su religija.

Kaip įveikti šią mūsų bendro gyvenimo krizę?


Pierre’as Manent’as apžvelgia tautos istoriją, atskleidžia, kaip joje plėtojosi demokratija ir kaip tautos nykimas, kurį pastebime šiandien, kelia grėsmę pačiai demokratijai.

Europa nebegali ilgiau likti šioje depresija dvelkiančioje zonoje, kurioje bijoma savo šešėlio. Šia esė norima prisidėti sužadinant protą ir dvasią, kurių pastangų dėka nepertraukiamai ir gyvuoja Europa.

  • Autorius: Pierre Manent
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955341369

Parašykite atsiliepimą apie „Demokratija be tautų“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Demokratija be tautų“, Pierre Manent. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Pierre Manent su knyga „Demokratija be tautų“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Demokratija be tautų“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pierre Manent. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Demokratija be tautų“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Demokratija be tautų“ perkama kartu