0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Demokratija šiandien

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.53 SoldOut

Knygos "Demokratija šiandien" aprašymas

Šioje knygoje surinkti straispniai ir esė yra tarytum atsinaujinantys bandymai mąstyti dabartinės demokratijos kertinius kampus, sučiuopti jos principus, ribas ir sekti galimų transformacijų trajektorijas. Tekstai buvo rašyti įvairiomis progomis ir skirti labai įvairioms auditorijoms. Jie nevienodo sudėtingumo, todėl paprastesni ir teziškesni, padeda perprasti sudėtingesnius ir specialesnius, o pasikartojantys mąstymo judesiai ir pavyzdžiai sudaro tarp jų turinines jungtis.

„Viešoji erdvė kaip pamatinė demokratinė institucija nėra duota. Ji atsiranda bendruomenės nariams ją kuriant ir palaikant. Ši erdvė yra visų piliečių tarpusavio tolerancija tikrąja šio žodžio prasme. Šios erdvės steigtis sutampa su žmonių autonomijos ir lygybės steigtimi. Kiekvienas pilietis, norintis palaikyti tokią erdvę, yra įpareigotas palaikyti valstybės nepriklausomybę, nes šitaip jis palaikytų ir savo paties autonomiją bei lygybę. Griežtai kalbant, tik tokia politinė bendruomenė, toks polis yra vertas nepriklausomybės.“
Algis Mickūnas

  • Autorius: Algis Mickūnas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955340652

Parašykite atsiliepimą apie "Demokratija šiandien"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Demokratija šiandien", kurią skaitytojams dovanoja Algis Mickūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algis Mickūnas su knyga "Demokratija šiandien" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Demokratija šiandien" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algis Mickūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Demokratija šiandien" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Demokratija šiandien" perkama kartu