0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dervišas iš Kauno

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 5.49 SoldOut

Knygos "Dervišas iš Kauno" aprašymas

Herkus Kunčius su sociologo, net psichoanalitiko nuovoka ir kantrybe tyrinėja Lietuvos dabartį, lygia greta darydamas plačius ekskursus j netolimą praeitį. Negailestingas socialinis pjūvis, iš dalies paremtas dokumentiniais faktais, skundais, sovietmečiu rašytais j KGB, atskleidžiantis visuomenės veidmainystę, susisluoksniavimą ir susipriešinimą, neįveiktus iki šiol, romaną „Dervišas iš Kauno" daro išskirtiniu lietuvių literatūros kontekste.

Postkomunistinių visuomenių blaškymasis, atgavus ilgai trokštą laisvę, leido įsisiautėti laukiniam kapitalizmui. Pasipelnymo godulys daug kam užtemdė sveiką protą. Šiam užkratui persismelkus per visus socialinio dirvožemio sluoksnius, liautasi kvaršinti galvą dėl garbės, padorumo ar sąžinės. Kai išsivaduojama iš tokių „prietarų", dėsningai sukyla pasąmonėje snūduriavusios aistros. Nudrenuota vaizduotė nebepajėgia užganėdinti naujų potroškių. Prisigrobusieji valdžios ir pinigų geidžia aštresnių -ne estetinių ar gastronominių, bet kriminalinių, seksopatologinių prieskonių, patvirtinančių naują „nebaudžiamųjų" tapatybę.


  • Autorius: Herkus Kunčius
  • Leidėjas: Kultūros barai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098003130

Parašykite atsiliepimą apie "Dervišas iš Kauno"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dervišas iš Kauno", kurią skaitytojams dovanoja Herkus Kunčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herkus Kunčius su knyga "Dervišas iš Kauno" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dervišas iš Kauno" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herkus Kunčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dervišas iš Kauno" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dervišas iš Kauno" perkama kartu