0

Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes

  • Nuolaida knygai -46%
Internetu: 2,89 €
Knygyne: 5,29 €*
Sutaupote: 2.40 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9955-604-08-5

2020-06-30 2.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Visiems tenka derėtis kiekvieną dieną, nors daugelio savo veiksmų ir nelaikome derybomis. Perkate automobilį, sudarote verslo sandorį, tarptautinę sutartį ar tiesiog bandote susikalbėti su sunkiu paaugliu, Feng Shui Jums padės pasirinkti tinkamiausią vietą bei patogiausią laiką ir pasirūpinti, kad abi šalys pasiektų kuo didesnį suderinamumą.


Feng Shui – tai senovinis kinų mokslas apie chi (vitalinę energiją), jos tekėjimo dėsnius. Knygoje autorius aiškina Feng Shui dėsnius, moko juos pritaikyti derybose, gyvenime, pateikia praktinius pavyzdžius.


Vertė Rolanda Strumilienė


Jeigu manėte, kad Feng Shui taikomas tik interjerui su-tvarkyti, klystate! Senuoju kinų Feng Shui menu galite naudotis norėdami pasiekti gerų bet kokių derybų re-zultatų - tiek kasdien bendraudami su žmonėmis, tiek dalyvaudami tarptautinėse taikos derybose.


„Derybos pagal Feng Shui" visai nepanaši į kitas knygas apie Feng Shui. Jos autorius Jose Armilla pasakoja, kaip naudotis Feng Shui metodais kasdienėse situacijose, pavyzdžiui, perkant automobilį ar prašant pakelti atlyginimą. Pasitelkę nesudėtingus metodus, aprašytus šioje knygoje, jūs:


Išmoksite pajusti teigiamą ir neigiamą kūno ar aplinkos chim


■      Sužinosite paslaptį, kaip pasirinkti palankiausią pasimatymų ar svarbių susitikimų laiką bei datą


Išmoksite įsirengti pagal Feng Shui savo dabartinius ar svajonių namus, taip pat sužinosite, koks namo planas yra teigiamas, o koks - neigiamas


Gausite patarimų, kaip derėtis - visur, tiek turguje, tiek ir internete


Sužinosite senovinius palaiminimus, kurie gali pagerinti susitikimo vietos atmosferą


Šią knygą "Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes" privalo perskaityti kiekvienas verslininkas, derybininkas bei visi, kas siekia patobulinti savo derybų sugebėjimus ir pasikliauti vadinamąja „palankia proga".

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu