0

Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes

  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 5,29 €*
Sutaupote: 2.40 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9955-604-08-5

2020-10-31 2.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes" aprašymas

Visiems tenka derėtis kiekvieną dieną, nors daugelio savo veiksmų ir nelaikome derybomis. Perkate automobilį, sudarote verslo sandorį, tarptautinę sutartį ar tiesiog bandote susikalbėti su sunkiu paaugliu, Feng Shui Jums padės pasirinkti tinkamiausią vietą bei patogiausią laiką ir pasirūpinti, kad abi šalys pasiektų kuo didesnį suderinamumą.


Feng Shui – tai senovinis kinų mokslas apie chi (vitalinę energiją), jos tekėjimo dėsnius. Knygoje autorius aiškina Feng Shui dėsnius, moko juos pritaikyti derybose, gyvenime, pateikia praktinius pavyzdžius.


Vertė Rolanda Strumilienė


Jeigu manėte, kad Feng Shui taikomas tik interjerui su-tvarkyti, klystate! Senuoju kinų Feng Shui menu galite naudotis norėdami pasiekti gerų bet kokių derybų re-zultatų - tiek kasdien bendraudami su žmonėmis, tiek dalyvaudami tarptautinėse taikos derybose.


„Derybos pagal Feng Shui" visai nepanaši į kitas knygas apie Feng Shui. Jos autorius Jose Armilla pasakoja, kaip naudotis Feng Shui metodais kasdienėse situacijose, pavyzdžiui, perkant automobilį ar prašant pakelti atlyginimą. Pasitelkę nesudėtingus metodus, aprašytus šioje knygoje, jūs:


Išmoksite pajusti teigiamą ir neigiamą kūno ar aplinkos chim


■      Sužinosite paslaptį, kaip pasirinkti palankiausią pasimatymų ar svarbių susitikimų laiką bei datą


Išmoksite įsirengti pagal Feng Shui savo dabartinius ar svajonių namus, taip pat sužinosite, koks namo planas yra teigiamas, o koks - neigiamas


Gausite patarimų, kaip derėtis - visur, tiek turguje, tiek ir internete


Sužinosite senovinius palaiminimus, kurie gali pagerinti susitikimo vietos atmosferą


Šią knygą "Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes" privalo perskaityti kiekvienas verslininkas, derybininkas bei visi, kas siekia patobulinti savo derybų sugebėjimus ir pasikliauti vadinamąja „palankia proga".

Parašykite atsiliepimą apie "Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Jose Armilla parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jose Armilla tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes" perkama kartu