0

Derybų tango 1 (CD)

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2009-11-09 Rolke

Turiu 3 Dariaus Pietario CD (Derybų tango 2cd ir 1 cd sėkmingo pardavėjo kodas) tai esu patenkintas jais :) įdomiai kalba, tad kartas nuo karto jau metus laiko pasiklausau :)

Informacija

Derybų tango 1 (CD)

  • Leidėjas: TMD Publishing
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: DERYBU-TANGO1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Derybų tango 1 (CD)" aprašymas
Plutarcho "Rinktinėse biografijose" aprašyta istorija kaip žymusis karvedys Makedonietis ilgai ignoravo vieną iš artimiausių savo pavaldinių neduodamas jam dovanų. Vieną kartą, paklaustas kodėl taip elgiasi, Aleksandras atsakė, kad pavaldinys nieko neprašąs...
Sėkmingos derybos prasideda nuo tikėjimo, kad dėl visko galima derėtis.
Savarankiško mokymosi garso programa "Derybų tango 1" atskleis pagrindinius derybų principus ir dėsningumus. Patyrusio "TMD Partners" konsultanto Dariaus Pietario patarimai padės jums tinkamai pasiruošti derybų susitikimams ir suplanuoti jų eigą, tiksliai įvertinti aplinkybes ir pasirinkti derybų strategiją, leidžiančią pasiekti geriausių rezultatų.
"Derybų tango 1" tai 63 minutės apie pasiruošimą derybų procesui. Klausydamiesi šio kompaktinio disko rasite atsakymus į klausimus: kaip ruoštis deryboms, kada pasiekiami naudingiausi derybų sandėriai, kaip pasirenkama teisinga strategija, kas yra kompromisas derybose ir kas lemia derybų rezultatus?
Garso programa "Derybų tango 1" - trečiasis "Virtual training" serijos produktas. Ši garso priemonė skirta dalykinėse verslo derybose dalyvaujantiems vadovams bei darbuotojams, norintiems geriau pasiruošti susitikimams su klientais, tiekėjais ar partneriais.

Apie autorių
Apie leidėją
2009-11-09

Turiu 3 Dariaus Pietario CD (Derybų tango 2cd ir 1 cd sėkmingo pardavėjo kodas) tai esu patenkintas jais :) įdomiai kalba, tad kartas nuo karto jau metus laiko pasiklausau :)

Parašykite atsiliepimą apie "Derybų tango 1 (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Derybų tango 1 (CD), kurią skaitytojams dovanoja Darius Pietaris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Darius Pietaris su knyga Derybų tango 1 (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Derybų tango 1 (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Pietaris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Derybų tango 1 (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Derybų tango 1 (CD)" perkama kartu