0

Derybų tango 2 (CD)

  • Leidėjas: TMD Publishing
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: DERYBU-TANGO2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Derybų tango 2 (CD)" aprašymas

Viskas kas vyksta derybų metu turi priežastis ir pasekmes. Kiekvienas derybininko veiksmas ar žodis gali ir turi būti tikslingai išmoktas ir panaudotas. Kuo mažiau erdvės liks atsitiktinumams, tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite tai ko norite.
Garso programa "Derybų tango 2" padės jums geriau suprasti derybų eigą ir etapus, pasirinkti veiksmingas taktikas derybų strategijoms įgyvendinti, atskleis psichologinio pasiruošimo ir nuostatų įtaką derybų rezultatams. Klausydamiesi šio kompaktinio disko išmoksite atpažinti ir suvaldyti nekonstruktyvius derybų partnerių veiksmus, įsigilinsite į sėkmingų derybininkų elgesio modelius.
"Derybų tango 2" tai 58 minutės apie derybų strategijas ir taktikas. Garso programoje rasite atsakymus į klausimus: kaip nustatyti derybų tikslus, kas yra nuolaidos derybose ir kokia abipusės naudos paieška?
Garso programa "Derybų tango 2" ketvirtasis "Virtual training" serijos produktas. Ši garso priemonė skirta dalykinėse verslo derybose dalyvaujantiems vadovams bei darbuotojams, siekiantiems ilgalaikės naudos darbe su klientais, tiekėjais ar partneriais.

Apie autorių
Apie leidėją

Parašykite atsiliepimą apie "Derybų tango 2 (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Derybų tango 2 (CD), kurią skaitytojams dovanoja Darius Pietaris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Darius Pietaris su knyga Derybų tango 2 (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Derybų tango 2 (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Pietaris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Derybų tango 2 (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Derybų tango 2 (CD)" perkama kartu