0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-23 Lina

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikam? Patogupirkti, jūs gal juokaujat? :D


2023-03-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis" aprašymas

Įsivaizduok: esi savo mėgstamiausiame knygyne, peržiūrinėji lentynas. Prieini skyrių, kur gyvena tavo mėgstamiausio rašytojo knygos, ir ten, jaukiai įsitaisiusi tarp neįtikėtinai pažįstamų nugarėlių, tūno raudona užrašų knygelė.
Ką darytum?
Sprendimas, manau, akivaizdus: išsitrauki raudonąją knygelę ir atsiverti.
O tada darai viską, ką ji tau liepia.

Vieno šauniausių Niujorko knygynų lentynoje slepiasi raudona užrašų knygelė, pilna iššūkių ir beprotiškų užduočių. Ją ten prieš pat Kalėdas paliko šešiolikmetė Lilė, tikėdamasi taip sutikti naują draugą ir patirti nuotykių. Užrašų knygelę randa Dešas, kuriam taip pat šešiolika. Jis nusprendžia tęsti susirašinėjimą ir sugalvoja naują užduotį Lilei. Taip prasideda nutrūktgalviška ir pašėlusiai miela istorija, pilna iššūkių, jaudulio ir svajonių, kurias išpildyti prireiks ne tik drąsos.

Knyga, tapusi „Netflix“ serialu. Ar priimsi iššūkį?

Du šešiolikmečiai Dešas ir Lilė susipažįsta neįprastai – dėl to kalta knygyno lentynoje palikta raudona užrašų knygelė, prieš pat Kalėdas tampanti dviejų susirašinėjimo bičiulių bendru iššūkių dienoraščiu. Ar pašėlusi draugystė laiškais gali pavirsti tikru tarpusavio ryšiu? Jauki ir pilna humoro istorija, pasakojama iš abiejų veikėjų perspektyvų, sudomins ne tik paauglius.

Amerikiečių rašytojai Davidas Levithanas ir Rachel Cohn sukūrė šią knygą „Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis“ drauge. Tarsi pagrindiniai pasakojimo herojai Dešas ir Lilė, Davidas ir Rachel siuntinėjo vienas kitam knygos skyrius laiškais (tiesa, elektroniniais, o ne ranka surašytais į raudoną užrašų knygelę), o kitas pratęsdavo istoriją toliau. Davidas sukūrė visus Dešo, o Rachel – visus Lilės skyrius. Žaismingas ir šmaikštus pasakojimas paaugliams susilaukė didelio susidomėjimo pasaulyje, nominacijų įvairiems apdovanojimams bei dviejų tęsinių. Pagal knygą pastatytas populiarus „Netflix“ serialas „Dash & Lily“.


  • Pavadinimas originalo kalba: DASH & LILY’S BOOK OF DARES
  • Autorius: David Levithan, Rachel Cohn
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094418709
  • Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-23

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikam? Patogupirkti, jūs gal juokaujat? :D

Parašykite atsiliepimą apie "Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis", kurį pristato David Levithan, Rachel Cohn. Siūlome ne tik išsamų "Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido David Levithan, Rachel Cohn. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dešas ir Lilė. Iššūkių dienoraštis" perkama kartu