⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dešimt Dievo įsakymų

Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dešimt Dievo įsakymų" aprašymas

Šioje vaikams skirtoje knygelėje "Dešimt Dievo įsakymų" populiarus knygų autorius Bruno Ferrero vaikams suprantama kalba aiškina Dešimt Dievo įsakymų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dešimt Dievo įsakymų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dešimt Dievo įsakymų", kurį pristato Bruno Ferrero. Siūlome ne tik išsamų "Dešimt Dievo įsakymų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bruno Ferrero. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dešimt Dievo įsakymų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dešimt Dievo įsakymų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dešimt Dievo įsakymų" perkama kartu