0

Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės")

Informacija

Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės")


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės")" aprašymas

Knygoje "Dešimt visuotinių principų. Trumpa gyvybės klausimų filosofija" jėzuitas Robertas Spitzeris išdėsto ir pagrindžia dešimt visuotinių principų, kurių laikymasis užtikrina humaniškos visuomenės formavimąsi, o stoka gali atverti kelią korupcijai, apgaulei, neteisybei ir kultūriniam nuosmukiui. Autorius jais vadovaujasi ieškodamas argumentų gyvybei apginti.


"Siekiantiems begalybės" – tai Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuota knygų serija, kuria siekiama prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Serijoje numatoma leisti knygas, plėtojančias dialogą tarp įvairių mokslo sričių ir teologijos.

Siekti begalybės reiškia, kad mūsų troškimas – Tiesos, Gėrio, Grožio, Meilės – neturi ribų. Esame atviri begalybei – siekiame visiško šio troškimo išsipildymo. Suvokdami save kaip slėpinį, mes patiriame didžiausią slėpinį, kurį vadiname Dievu.

Projektu taip pat siekiama praturtinti krikščioniškąją pasaulėžiūrą šiuolaikiniu mokslu grįstomis įžvalgomis, mokėti šiuolaikiškai paaiškinti krikščioniškąjį tikėjimą ir moralę, katalikiškose mokslo įstaigose siekti glaudesnio gamtos mokslų bei teologijos santykio ir jį puoselėti.


Visos serijos "Siekiantiems begalybės" knygos:

Tikėjimo slėpinys. Įvadas į katalikybę

Didieji klausimai vaikams

Mokslas ir tikėjimas. Naujasis įvadas

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė

Dešimt visuotinių principų

Jėzus. Istorinis portretas

Didieji klausimai jaunimui

Nevykėlio laiškai

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis

Didieji klausimai vaikams ir tėvams

Penki antikatalikiški mitai

Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija


Vertė Laimutė Pacevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės"), kurią skaitytojams dovanoja Robert J. Spitzer SJ. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert J. Spitzer SJ su knyga Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert J. Spitzer SJ. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dešimt visuotinių principų (serija "Siekiantiems begalybės")" perkama kartu