0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dėstytojo įkvėpimo vadovas

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dėstytojo įkvėpimo vadovas" aprašymas

Šiandien visiems suprantama, kad kokybiškų studijų procese pagrindinį vaidmenį atlieka dėstytojas, ugdantis studentą ne tik kaip savo srities žinovą, bet ir kritiškai mąstantį, kūrybišką, įgijusį įvairiapusių žinių ir gebėjimų asmenį. Todėl labai svarbu sutelkti dėmesį į dėstytojų didaktikos kompetencijų ugdymą ir pagalbą visame studijų procese. Būtent 2014 m. KTU veiklą pradėjęs „EDU_Lab“ projektas šį tikslą ir plėtojo. Šis „Dėstytojo įkvėpimo vadovas“ – leidinys, padėsiantis iš naujo atrasti gerai žinomus, gal kiek primirštus svarbius dėstymo akcentus.Parašykite atsiliepimą apie "Dėstytojo įkvėpimo vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Jurgita Barynienė, Asta Daunorienė, Jurgita Vizgirdaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dėstytojo įkvėpimo vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dėstytojo įkvėpimo vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dėstytojo įkvėpimo vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dėstytojo įkvėpimo vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurgita Barynienė, Asta Daunorienė, Jurgita Vizgirdaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dėstytojo įkvėpimo vadovas" perkama kartu