0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai

Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai " aprašymas

Šiais laikais įvairūs objektai ir gaminiai projektuojami naudojant kompiuterinio projektavimo sistemas, kurios užtikrina efektyvų darbą, suteikia patogius ir greitai pasiekiamus redagavimo įrankius, o suprojektuoti gaminiai pasižymi patikimumu, patvarumu, prieinama kaina ir patrauklia išvaizda. Knygoje aptariama mašinų elementų ir jų junginių kompiuterinių projektinių skaičiavimų metodika, pateikiama daug pavyzdžių. Leidinys skirtas studentams, studijuojantiems kompiuterinį projektavimą, tačiau bus naudingas ir mechaninių sistemų inžinieriams, dirbantiems su programiniu paketu Autodesk Inventor Professional.Parašykite atsiliepimą apie "Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Inžinerinės grafikos knygos

Gražvydas Kazokaitis, Ramūnas Česnavičius, Romualdas Dundulis, Sigitas Kilikevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražvydas Kazokaitis, Ramūnas Česnavičius, Romualdas Dundulis, Sigitas Kilikevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Detalių ir junginių projektiniai skaičiavimai " perkama kartu