0

Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.)

Informacija

Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.)

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 162
  • ISBN ar kodas: 9789955643777

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.)" aprašymas
Heutzutage ist praktisches Beherrschen der deutschen Sprache eine der wichtigsten Voraussetzungen beruflicher Tatigkeit in der Tourismus-Branche.

Parašykite atsiliepimą apie "Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.), kurią skaitytojams dovanoja Živilė Gerulaitienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Živilė Gerulaitienė ir kt. su knyga Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Živilė Gerulaitienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Deutsch fur tourismus-manager (vokiečių k.)" perkama kartu