0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Devyndarbė literatė Aldona Liobytė

Kaina internetu: 18,49 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 18.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė " aprašymas

Vilnietė rašytoja, aktorė, redaktorė, leidėja, vertėja Aldona Liobytė (1915-1985), daug metų likusi literatūrinės hierarchijos nuošalėje, pati daugeliui buvo pasaulio centras. Ne tik erudicijos šaltinis, estetinio skonio ir nuomonės formuotoja, bet dažnu atveju ir tikrąja žodžio prasme - globėja.

Šia mokslinių straipsnių ir dokumentų rinktine "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė" visapusiškai apžvelgiama ir jvertinama vienos srities rėmuose neišsitenkanti Aldonos Liobytės kūrybinė veikla, praveriami dar niekur nepublikuoti rankraščių ir nuotraukų archyvai, primenamos kai kurios jos kultūros ir meno kritikos nuostatos. Galiausiai - liudijama ir pasakojama apie jos gyvenimą, jos epochą, kuri, nors ir sutapo su okupacija, iš Liobytės dokumentų sprendžiant - jokiu požiūriu nebuvo tik beviltiška ir nuobodi.

„Kiek mano atmintis siekia, niekas alkanas iš mūsų namų neišėjo. Nei žmogus, nei benamis šuo, nei govėda nušiurusių katinų, kuriuos dabar šeriu. [...] Ši profesija paveldėta iš motinos. Kai karo pradžioje krito bombos į mūsų daržą, ji ramiausiai kepė kiaušinienę. „Mama, eikit slėptuvę, juk karas!" - „Tai dabar čia dėl to karo nevalgę būsit..." Taip ir likom sotūs po šiai dienai, nors šeimoje pokario metais buvo vienuolika žmonių.“
ALDONA LIOBYTĖ, „DIALOGAS VIRTUVĖJE"Parašykite atsiliepimą apie "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Solveiga Daugirdaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Solveiga Daugirdaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Devyndarbė literatė Aldona Liobytė " perkama kartu