⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)

Kaina: 23,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 23.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)" aprašymas

Albume sudėti svariausi 15 kūrybos metų darbai - Lietuvos kultūros ir meno žmonių, Nobelio premijos laureatų, visuomenės veikėjų portretai, aktai, kultūrizmo, kalėjimo vaizdai, serija "Beprotnamis" ir kt. ,,Tai - tarsi mano monografija," - apie šeštąjį savo albumą sakė A. Aleksandravičius.- ,,Pavadinau jį "Devyni aukštai" todėl, kad vienoje laiptinėje gali gyventi ir neįgalus žmogus, ir nusikaltėlis, ir profesorius. Visus juos ir sudėjau į albumą".
...Šiais laikais devyni Dante's ,,Pragaro" ratai būtų įsivaizduojami kitaip. Galbūt jie persikeltų į sritis, artimesnes mūsų kasdieniškai patirčiai, pavyzdžiui, į paprastą daugiabutį namą, kur vienas šalia kito priversti gyventi ir menininkas, ir beprotis, ir Nobelio premijos laureatas, ir modelis, ir kunigas, ir nusikaltėlis. Rodos nesuderinamų opozicijų sambūvis yra visus sulyginanti realybė ir kartu šiuolaikinis pragaras, įsikūręs ne kažkur požemiuose, o žmogaus sieloje. Žymių žmonių portretais išgarsėjęs Algimantas Aleksandravičius šioje fotografijų rinktinėje ,,Devyni aukštai" pateikia įvairialypio ir įtempto dabarties gyvenimo pjūvį...
2002 gruodžio 30 d. Algimantui Aleksandravičiui už fotografijų rinktinę ,,Devyni aukštai" įteikta Kultūros ministerijos premija nominacijoje ,,už aktualiausius ir ryškiausius publicistinius kūrinius kultūros temomis".
2003 metais Algimantas Aleksandravičius laimėjo viena prestižiškiausių Europos spaudos fotografijos konkursų ,,Fuji Euro Press". Portreto kategorijoje laimėtas prizas yra reikšmingas ne tik A.Aleksandravičiaus kūrybos, bet ir visos Lietuvos fotografijos įvertinimas.
Iš viso knygoje išspausdinta apie 220 fotografijų.Parašykite atsiliepimą apie "Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)", Algimantas Aleksandravičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Aleksandravičius su knyga "Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Aleksandravičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)" perkama kartu