0

Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?

Informacija

Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?

  • Leidėjas: Žurnalų leidybos grupė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094100840

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?" aprašymas

Apie ką ši knyga "Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?"? Apie tai, kad išgirdus ligos diagnozę nusiminti nereikia. Priešingai, galite padėkoti likimui už galimybę pakeisti savo gyvenimo kokybę, požiūrį, pradėti gyventi sveikiau, sąmoningiau, atsakingiau pažiūrėti į savo kūną. Mes skatiname neprarasti optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo, raginame valgyti gardžiai ir sveikai, daugiau gaminti namuose ir kviesti svečius prie dailiai padengto stalo svečius.

Ten, kur stilinga aplinka ir geros emocijos, ligos neturi ką veikti. Kaip sako patirtimi apie šią ligą pasidalinęs vaistininkas V. Skirkevičius, svarbu ne ką valgai, o kaip valgai. Taigi raskite laiko paieškoti produktų, gaminkite be skubos, lėtai, kaip receptų autorė A Tvirbutienė. Raskite laiko pasimėgauti kiekvieno sveikesnio patiekalo kąsneliu ir padėkoti už galimybę turėti ant stalo kasdienės duonos.
Viskas jūsų rankose ir jūs galite gyventi kokybiškai!

Parašykite atsiliepimą apie "Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos mitybos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Diabetas. Gaminkime sveikiau. Ką ir kaip valgyti?" perkama kartu