⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 12.89 SoldOut

Knygos "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui" aprašymas

Knygoje "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui" pateikiami dažniausiai nustatomų įvairių ligų ir sindromų diagnostikos bei gydymo algoritmai. Leidinyje supažindinama su ligų etiologija, patogeneze, simptomatika, diagnostika ir gydymu.

Pratarmė

Pratarmė


Farmacijos specialistas yra neatsiejama sveikatos priežiūros sistemos dalis, tiesiogiai dalyvaujantis kasdieniame pacientų sveikatinime. Per pastarąjį laikotarpį iš esmės pasikeitusi įvairių lėtinių ligų diagnostika ir gydymas, naujų sudėtingų gydymo metodų diegimas ir nuolatinės jų paieškos, lydimos įvairių mokslinių diskusijų, praktinėje veikloje neabejotinai iš mūsų reikalauja naujų žinių. Didžiausias šiandienos medicinos tikslas yra ne tik efektyviai gydyti pačią ligą, bet ir anksti nustatyti ikiklinikines asimptomines būkles, įvertinti idividualią riziką ir gydyti pacientą, siekiant užkirsti kelią ligai ir blogoms jos baigtims. Natūralu, jog šioje sveikatinimo grandinėje visiems sveikatos priežiūros specialistams keliami vis didesni tikslai, pateikiantys naujų profesinių iššūkių.


Farmacijos specialistas - svarbus pirminės ir antrinės profilaktikos bei gydymo grandinės dalyvis, kurio profesinei kompetencijai privalu turėti tin¬kamų žinių apie ligas, jų etiologiją ir patogenezę, požymius bei pagrindinius diagnostikos ir gydymo metodus. Ligos mechanizmo suvokimas padės labiau suprasti gydymo pasirinkimą, o pacientą - motyvuoti nuolat sekti sveikatos būklę, tinkamai vartoti vaistus. Vaistininkui dalyvaujant tiesioginėje pacientų priežiūroje, pacientai tiksliau laikosi vaistų vartojimo nurodymų, gerėja jų gydymo rezultatai, ligos kontrolė ir gyvenimo kokybė.

Sveikatinimo paslaugų grandinėje farmacijos specialistas esti glaudžiai susijęs su pirminės ir antrinės grandies sveikatos priežiūros specialistais, todėl šis profesinis bendradarbiavimas yra labai svarbus užtikrinant paciento sveikatos būklę ir ligos kontrolę.


Tikimės, jog ši knyga bus naudinga farmacijos specialistams, teikiantiems farmacinės rūpybos paslaugas ūminėmis ir lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams.

  • Autorius: Albinas Naudžiūnas
  • Leidėjas: Farmacijos namai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099545806

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Albinas Naudžiūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Albinas Naudžiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Diagnostikos ir gydymo algoritmai vaistininkui" perkama kartu