0

Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2009-02-28 Vilius

Nuostabi knyga.

Informacija

Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 13x20cm, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9986-04-152-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą" aprašymas
Trijose nevienalyčio Augustino veikalo „Apie laisvąjį sprendimą" knygose vyksta Augustino ir jo bičiulio Evodijaus dialogas apie žmogaus valią laisvai spręsti, apie pasirinkimo ir išankstinio Dievo numatymo santykį, nuneigiama manichėjiška žmogaus bejėgystės prieš lemtį samprata.
2009-02-28

Nuostabi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą, kurią skaitytojams dovanoja Aurelijus Augustinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aurelijus Augustinas su knyga Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aurelijus Augustinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dialogai. Apie laisvąjį sprendimą" perkama kartu