0

Dialogai. Apie mokytoją

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Dialogai. Apie mokytoją

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9986-04-115-5

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dialogai. Apie mokytoją" aprašymas
Dialogais priimta vadinti grupę ankstyvųjų Augustino kūrinių. „Apie mokytoją" - dialogas tarp Augustino ir jo sūnaus Adeodato, kur aptariama išminties įgijimo galimybė.

Parašykite atsiliepimą apie "Dialogai. Apie mokytoją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dialogai. Apie mokytoją, kurią skaitytojams dovanoja Aurelijus Augustinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aurelijus Augustinas su knyga Dialogai. Apie mokytoją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dialogai. Apie mokytoją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aurelijus Augustinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dialogai. Apie mokytoją palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dialogai. Apie mokytoją" perkama kartu