0

Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 13x20cm, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 291
  • ISBN ar kodas: 9986-04-168-8

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą" aprašymas
Dialoge „Apie sielos didybę" (388 m.) Augustinas su Evodijumi aptaria sielos didybės, atsietos nuo kūno dydžio, problemą, septynias sielos tobulėjimo, arba augimo, pakopas. Nebaigtame veikale „Apie sielos nemirtingumą" (pradėtas 387 m.) pateikiama sielos nematybės įrodymų seka.

Parašykite atsiliepimą apie "Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą, kurią skaitytojams dovanoja Aurelijus Augustinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aurelijus Augustinas su knyga Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aurelijus Augustinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dialogai. Apie sielos didybę. Apie sielos nemirtingumą" perkama kartu