⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Diana, Viljamas ir Haris

Kaina: 34,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 34.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Diana, Viljamas ir Haris" aprašymas

New York Times bestseleris! Negirdėta, intymi ir tikra – labiausiai širdį draskanti mūsų laikų drama – princesės Dianos istorija knygoje „Diana, Viljamas ir Haris“.

Kokia gi buvo princesė Diana po visomis deimantinėmis sagėmis ir aukštosios mados kūrėjų suknelėmis? Kaip viskas būtų buvę, jei jos gyvenimas nebūtų pasibaigęs taip anksti?

1978 m. princas Čarlzas, priverstas tėvo, vedė dvylika metų jaunesnę Dianą Spencer, kuri netrukus pagimdė du sūnus – paveldėtoją ir „atsarginį“. Sužinojusi apie Čarlzo santykius su Kamila Parker-Bouls, Diana užgniaužė nuoskaudą ir nukreipė savo dėmesį į visuomeninę veiklą. Ir, be abejo, į sūnus. Nuo tos akimirkos, kai gimė Vindzorų namuose, Viljamas ir Haris tapo visu jaunosios mamos pasauliu.

Dianai teko susidurti su didžiuliu iššūkiu: vienam sūnui buvo lemta tapti Anglijos karaliumi, o kitam – rasti savo gyvenimo kelią. Ji visuomet mokė juos gerbti karališkąsias tradicijas. Net tuomet, kai pati išdrįso jas sulaužyti.

Šioje knygoje „Diana, Viljamas ir Haris“ pateikiamas intymus princesės Dianos portretas, toks apie kurį dar niekas nerašė. J. Pattersonas daugiausia dėmesio skiria ne Dianos kaip viešo asmens atskleidimui, bet pasiūlo naują perspektyvą – kokia iš tiesų, be viso karališkojo glamūro, buvo princesė Diana?

„Kartais norėčiau turėti laiko mašiną…“ – sakydavo Diana Viljamui ir Hariui augant, nė neįsivaizduodama, kiek nedaug jai liko gyventi.

Net jai mirus sūnūs sekė mamos pavyzdžiu. Ir jos širdies balsu. Bėgant metams Viljamas ir Haris suaugo, sukūrė savo šeimas, tačiau Dianos vardas, panašumas į ją ir su niekuo nesulyginama dvasia – juos seka kiekviename žingsnyje iki šiol.

Jamesas Pattersonas, pasitelkdamas savo neprilygstamus rašytojo įgūdžius, atskleidžia giliai asmenišką, paslapčių gaubiamą šeimos, apie kurią pasaulyje kalbama daugiausiai, gyvenimą.

„Pateikdamas gardžius negirdėtos istorijos kąsnelius, autorius atskleidžia, kokia iš tiesų buvo princesė Diana po visomis deimantinėmis sagėmis ir aukštosios mados kūrėjų chalatais… Knyga palieka širdį veriantį klausimą – o kaip viskas galėjo būti, jeigu..?“
Kirkus Reviews

„Aš turiu du sveikus, stiprius berniukus. Puikiai suvokiu, kaip man pasisekė“ – Diana kiekvieną rytą primindavo sau apie tai. Tačiau net ir Velso princesė savęs klausdavo: „Ar esu gera motina?“
„Ji buvo geriausia pasaulyje mama. Linksma ir stipri“, – kalbėjo princai Viljamas ir Haris per 10-ąsias princesės Dianos mirties metines.

„Tai pirmoji tokia išsami knyga apie privatų princesės Dianos, dviejų princų mamos, gyvenimą.“
Publishers Weekly

„Karališkosios šeimos gerbėjai bus sužavėti šia biografija, kuri suteiks naujų įžvalgų apie Vindzorų namus. Jūs panirsite į knygą prarasdami laiko nuovoką, o perskaitę visai kitaip žvelgsite į Velso princesės ir dviejų jos sūnų gyvenimus.“
Men’s Journal

„Pasaulis ją visuomet prisimins dėl jos darbų visuomenei, pagalbos žmonėms. Tačiau už viso medijų spindesio, mums, dviem mylintiems vaikams, ji buvo tiesiog geriausia mama pasaulyje. Ji buvo mūsų globėja, draugė ir gynėja.“ – kalbėjo princai Viljamas ir Haris per princesės Dianos 10-ąsias mirties metines.

„Ar galima dar ką nors naujo papasakoti apie sugriuvusią Velso princesės Dianos šeimą? J. Pattersonas mano, kad taip, ir tai įrodo… Jis šios šeimos istoriją papasakoja kitaip. J. Pattersonas Dianą atskleidžia kaip asmenybę ir papasakoja jos istoriją iš jos, kaip motinos, perspektyvos.“
Kirkus Reviews

„Kinematografiška… Daugybė intriguojančių detalių ir charakterių stebėjimų aštriausiu įmanomu žvilgsniu. Šis karališkosios šeimos tyrimas įtikina.“
Publishers Weekly

Jamesas Pattersonas (g. 1947) – populiariausias pasaulio rašytojas, įtraukdamas į Guinesso rekordų knygą kaip daugiausiai – net 425 milijonus! – knygų pardavęs autorius, išgarsėjęs neprilygstamomis detektyvinėmis istorijomis. Lietuviškų šaknų turintis J. Pattersonas šiuo metu itin domisi istorinėmis asmenybėmis.

Knygos bendraautorius Chrisas Mooney (g. 1969) – keturiolikos trilerių, tapusių tarptautiniais bestseleriais, autorius, dėstantis kūrybinį rašymą Harvardo universitete.


  • Pavadinimas originalo kalba: Diana, William, and Harry: The Heartbreaking Story of a Princess and Mother
  • Autorius: James Patterson, Chris Mooney
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 368+16
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094845956

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diana, Viljamas ir Haris"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Chris Mooney, James Patterson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Diana, Viljamas ir Haris", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Diana, Viljamas ir Haris" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Diana, Viljamas ir Haris" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Diana, Viljamas ir Haris"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Chris Mooney, James Patterson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Diana, Viljamas ir Haris" perkama kartu