0
Dianetika: mokslo evoliucija
2.99 InStock

Dianetika: mokslo evoliucija

  • Nuolaida knygai -26%
2.4
(5 įvertinimai)
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2011-05-09 Pijus joškei

O gal paprasciausiai pats esi pedofilas, kad bijai scientologu? Gal prisimeni Brazdziuno eilerasti? Jie bijo, jie bijo, jie bijo...

Informacija

Dianetika: mokslo evoliucija

  • Leidėjas: Algarvė
  • Formatas: 12x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 87-7968-705-9

2.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kodėl jus puolate į depresiją, jaučiate stresą ir neigiamas emocijas?

Kas blokuoja jūsų intelektą, griauna jūsų pasitikėjimą savimi, trukdo jums pasiekti savo tikslus?


Ši knyga "Dianetika: mokslo evoliucija" - raktas į tikrą žmogaus proto veikimo principų supratimą. Skaitant šią knygą kartu su L. Ronu Habardu eisite tuo pačiu keliu, kuriuo praėjo jis ir sužinosite apie stulbinančius atradimus, kurie atvedė į Dianetikos sukūrimą. Čia L. Ronas Habardas pats pasakoja apie tai, kaip jis tyrinėjo, ką jis atrado ir kokie buvo to rezultatai.


Perskaitę šią knygą "Dianetika: mokslo evoliucija" jūs sužinosite apie:

- Tikrą žmogaus proto potencialą ir sugebėjimus - o jie daug didesni nei, kad žmogus galėtų įsivaizduoti

- Kaip funkcionuoja protas ir kodėl mes klystame

- Kodėl protas tampa jūsų negatyvių emocijų depresijų ir ligų priežastis

- Kaip ir kodėl veikia Dianetika? Platus vienintelės efektyvios darbo su protu technologijos, metodų ir principų panaudojimas


Šis pasakojimas apie tai, kaip Ronas atrado reaktyvųjį protą ir sukūrė procedūras, padedančias nuo jo išsilaisvinti. Pirmiausia ši knyga buvo parašyta kaip straipsnis nacionaliniam žurnalui, siekiant, kad publikacija sutaptų su knygos „Dianetiką: šiuolaikinis mokslas apie dvasinę sveikatą" pasirodymu, pradėjusiu judėjimą, viesulo greičiu pasklidusį po visą šalį. Čia jūs rasite Dianetikos pagrindų aprašymą, o taip pat Rono pasakojimą apie du dešimtmečius trukusią jo kelionę ir apie tai, kaip jis pritaikė mokslinę metodologiją žmogaus proto problemų sprendimui. Taigi, čia yra žmogaus paieškų, trukusių 10 000 metų, kulminacija.


Atverkite duris savęs ir kitų žmonių pažinimų. Raktas jūsų rankose.

2016-08-02 wop

Turėtų būt užrašai ant tokių knygų , panašūs į perspėjimus ant cigarečių pakelių .

2014-01-14 Esme

Kiekvienam teks atskirti pelus nuo grudu, t.y. atsirinkti kuo tiketi ir kuo ne, remiantis savu protu. Galioja ne tik siai knygai, o visai informacijai - pradedant seniausiom knygom ir baigiant naujausiomis ziniomis.

KIek pastebejau, zmones yra pasiskirste - vieni tiegia viena, kiti - priesinga pirmuju teiginiams, ir tai galioja visiems dalykams. Teisus is ju geriausiu atveju puse (gali buti ir nei vieni neteisus). Kodel taip elgiasi? Arba meluoja, arba kalba ko neismano, daugiau variantu nera.

Kas del sios knygos konkreciai - vertimas nekokybiskas, yra nemazai rasybos klaidu - bet tai nekeicia esmes. Skaitantiems romanus tikriausiai nepatiks, nes pasirodys nesuprantama - ka liudija dauguma komentaru. BET ieskantiems atsakymu verta demesio, nes skatina susimastyti.

2012-10-24 Dona

Visiškai nesąmoninga knyga, ją reikėtų išimti iš parduodamų knygų sąrašo.

2011-05-09 Pijus joškei

O gal paprasciausiai pats esi pedofilas, kad bijai scientologu? Gal prisimeni Brazdziuno eilerasti? Jie bijo, jie bijo, jie bijo...

2010-06-10 RIMTAS ĮSPĖJIMAS

Pseudomoksliniai nesveiko sektanto ir aiškaus ligonio kliedesiai,skirti vien naivių žmogelių smegenų plovimui ir jų viliojimui į savo nesveiką, mirtinai normaliam žmogui pavojingą iškrypėlišką SEKTĄ, kuri savo aukas paverčia apgailėtinais ZOMBIAIS visam likusiam gyvenimui-net bobučių pasakose žymiai daugiau tiesos.\r\nŽmonės,būtinai įspėkit visus savo draugus ir artimuosius,kad jokiu būdu neužkibtų ant šio sulopytomis smegenimis sukurpto destruktyvios propagandos \"šedevro\"

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu