0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.73 SoldOut
Knygos "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai" aprašymas
Leidinio tikslas – ne tik glaustai pateikti mokomąją medžiagą, padedančią studentui geriau perprasti didaktinius dainavimo ir akompanimento pagrindus, bet ir paskatinti studentus savarankiškai ugdytis praktinius dainavimo ir akompanimento įgūdžius. Mokymo metodinėje priemonėje aptariami pradiniai dainavimo ir akompanimento įgūdžiai, kai kurie aktualesni šių įgūdžių ugdymo aspektai.

Mokymo metodinė priemonė "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai" skirta aukštųjų mokyklų muzikos pedagogikos bakalauro studijų programos I kurso studentams.


Parašykite atsiliepimą apie "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai", kurią skaitytojams dovanoja Zita Grigienė, Jolanta Lasauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zita Grigienė, Jolanta Lasauskienė su knyga "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zita Grigienė, Jolanta Lasauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didaktiniai dainavimo ir akompanimento pagrindai" perkama kartu