0

Didelė, stora, spalvota užduočių knyga

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 18,39 €*
Sutaupote: 3.90 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Didelė, stora, spalvota užduočių knyga

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094731334

2021-01-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didelė, stora, spalvota užduočių knyga " aprašymas

„Didelė, stora, spalvota užduočių knyga“ skirta smalsiems, mėgstantiems fantazuoti vaikams. Užduotys kurtos taip, kad jas atliekant prireiktų ne tik žinių, bet ir fantazijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Didelė, stora, spalvota užduočių knyga "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Didelė, stora, spalvota užduočių knyga , kurį parašė Miglė Janušauskienė. Siūlome ne tik išsamų Didelė, stora, spalvota užduočių knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Miglė Janušauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Didelė, stora, spalvota užduočių knyga . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Didelė, stora, spalvota užduočių knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Didelė, stora, spalvota užduočių knyga " perkama kartu