⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m.

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m." aprašymas

1919 m. JAV spaudą užplūdo straipsniai apie Lietuvą – amerikiečiams visai nežinomą šalį.

Šį informacijos pliūpsnį sąlygojo lietuvių išeivių inicijuota ir užsakyta žymių ryšių su visuomene specialistų Edward L. Bernays ir Carl R. Byoir vadovaujama Lietuvos įvaizdžio kampanija.


Nors pagrindinis jos siekis – kad JAV pripažintų Lietuvos nepriklausomybę de jure, nebuvo pasiektas, tačiau tai buvo pirmoji įvairiapusė amerikiečių pažintis su Lietuva. Ryšių su visuomene istorijoje ši kampanija buvo ir tebėra puikiai pavykęs šalies įvaizdžio kūrimo JAV pavyzdys.

Knygoje "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m." pateikiami šios kampanijos tekstų apie Lietuvą originalai, jų vertimai į lietuvių kalbą ir Vilniaus universiteto prof. Remigijaus Misiūno parengtas kampanijos eigos ir ypatybių apibendrinimas.

Knyga lietuvių ir anglų kalbomis.


  • Autorius: Remigijus Misiūnas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 332
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754091

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m.", Remigijus Misiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Remigijus Misiūnas su knyga "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Remigijus Misiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m." perkama kartu