⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)

14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymas

Teologinė knyga "Didieji klausimai vaikams ir tėvams“ – tai jau vienuoliktasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Esame įsitikinę, kad gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.

Mano išvaizda tau buvo žinoma,

kai buvau slapta kuriamas,

rūpestingai sudėtas žemės gelmėse –

tavo akys matė mane dar negimusį.

Į tavo knygą buvo įrašytos

visos man skirtos dienos,

kai nė viena jų dar nebuvo prasidėjusi.

Psalmė 139Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)", kurį pristato Vytautas Sadauskas. Siūlome ne tik išsamų "Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Sadauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Didieji klausimai vaikams ir tėvams (serija „Siekiantiems begalybės“)" perkama kartu