0

Pirkėjų atsiliepimai

Didieji lūkesčiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-02-10 povilas

Nuostabus rasytojas :)


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 15.9 SoldOut

Knygos "Didieji lūkesčiai" aprašymas

Charles Dickens (Čarlzas Dikensas, 1812-1870 ) – žymiausias anglų romano kūrėjas, nepaprastai turtingos vaizduotės rašytojas, spalvingos biografijos asmenybė. Mokyklos suole pasėdėjo vos kelerius metus; tikrieji Ch. Dikenso universitetai – savišvieta ir gyvenimas. Vaikystėje dirbo batų tepalo fabrike, vėliau – klerku teisininko kontoroje, laikraščio ir Bendruomenių rūmų reporteriu. Dėl tėvo įsiskolinimų dar vaikas būdamas su visa šeima porą kartų atsidūrė skolininkų kalėjime. Rašytojas nelaimingai mylėjo, daug keliavo, turėjo aktoriaus ir režisieriaus talentą. Visa ši patirtis atsispindi jo kūryboje.


Romanas „Didieji lūkesčiai“ (1861 m.) – našlaičio Pipo (Filipo Piripo) brendimo istorija. Auklėjamas griežtos sesers ir geraširdžio jos vyro, nelinksmą vaikystę berniukas leidžia pelkėtose Kento apylinkėse. Ten vieną dieną jis sutinka nuo katorgos bėgantį Magvičą ir grasinamas padeda jam pasislėpti. Berniukas nė neįtaria, kad šis susitikimas bus lemtingas visam jo gyvenimui... Netrukus po šio įvykio jis išsiunčiamas pas kitą globėją – ponią Havišam, kiek pamišusią po iširusių vedybų. Naujuosiuose namuose jaunuolis sutinka gražuolę Estelą, globėjos mokomą kankinti vyrus savo grožiu. Vieną dieną neturtingas ir nekilmingas jaunuolis gauna laišką, kuriuo paslaptingas geradarys padovanoja galimybę nuvykti į Londoną ir tapti „tikru džentelmenu“. Prasideda didžiųjų Pipo lūkesčių išsipildymo ir išbandymų metas...

Kas iš tikrųjų yra prisistatyti nepanoręs Pipo geradarys?

Ar pavyks netikėtai praturtėjusiam Pipui tapti džentelmenu ir iškilti į aukštuomenę?

Ar jis pelnys Estelos meilę?

Kokias gyvenimo pamokas gaus jaunuolis, kol taps brandžiu žmogumi?


Šiai detektyvo elementų kupinai istorijai Ch. Dikensas buvo sugalvojęs dvi skirtingas pabaigas...2010-02-10

Nuostabus rasytojas :)

2009-08-25

nepakartojama...

2009-03-04

Isbrandintas kaip geras vynas! ..Jauciasi kur paimi eiline komercine knyga, o kur tikra klasika:)

2008-12-08

Puikus stilius, isimenantys personazai. Labai gera knyga.

2008-12-01

Nuostabi knyga! Per ja as atradau Dikensa.

2008-08-31

Tikejausi geresnes, sita vietom buvo tikrai nuobodoka...

Parašykite atsiliepimą apie "Didieji lūkesčiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didieji lūkesčiai", Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Čarlzas Dikensas (Charles Dickens) su knyga "Didieji lūkesčiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didieji lūkesčiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didieji lūkesčiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didieji lūkesčiai" perkama kartu