Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų

Kaina: 16,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 Jonas

Puiki knyga - būtina perskaityti visiems, kas turi problemų su cholesteroliu!


2022-12-31 16.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų" aprašymas

Sertifikuotas mitybos ekspertas Jonny Bowden ir medicinos mokslų daktaras, kardiologas Stephen Sinatra knygoje „Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų“ griauna seniai įsigalėjusius mitus apie cholesterolio įtaką širdies ligoms ir pateikia keturių dalių planą, kuris padės ligų prevencijai bei gydymui.

Širdies ligos yra didžiausias žmonių žudikas. Ne nuo vėžio ar kitų nepagydomų ligų miršta daugiausiai žmonių. Būtent širdies ligos, dažniausiai sukeltos netinkamo gyvenimo būdo, yra atsakingos už didžiulį mirtingumą Vakarų šalyse. Vis dėl to, su šiomis ligomis dažnai siejamas ir padidėjęs cholesterolio kiekis, nors autoriai teigia, kad tai yra mitas.

Nuolat pasirodantys naujausi moksliniai tyrimai įrodo, kad cholesterolis nėra tiesiogiai susijęs su širdies ligomis, o tradiciniai būdai sumažinti jo kiekį kraujyje, pvz., mažai riebalų ir angliavandenių turinčios dietos, arba stiprūs vaistai, tik užmaskuoja kitų ligų priežastis.

Autoriai teigia, kad net gydytojai ilgus metus rėmėsi klaidinga farmacijos kompanijų tyrimų rezultatų ataskaita, kurios pagrindinis tikslas yra remti cholesterolio kiekį mažinančių vaistų pramonę. „Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų“ atskleidžia tikrąsias širdies ligų priežastis.

Jonny Bowden ir Stephen Sinatra skaitytojams pateikia keturių dalių strateginį planą, pagrįstą naujausiais tyrimais ir klinikiniais atradimais. Plano tikslas yra veiksmingai užkirsti kelią širdies ligoms, jas valdyti ir gydyti. Daugiausiai dėmesio siūloma skirti dietai, mankštai, papildams, streso ir pykčio valdymui.

Autoriai griauna mitą, kad didelis cholesterolio kiekis yra širdies ligų priežastis ar net sukelia širdies smūgį. Pasak jų, cholesterolis širdies ligoms daro labai nedidelę įtaką, o tarp jo kiekio ir širdies smūgio jokio ryšio apskritai nėra. Be to, daugelis žmonių tiki, kad statinai (vaistai mažinantys cholesterolio kiekį) yra saugūs, tačiau šie medikamentai gali būti net labai toksiški.

Jonny Bowden ir Stephen Sinatra taip pat aiškina sočiųjų ir transriebalų skirtumus bei jų įtaką mūsų organizmui, taip pat teigia, kad cholesterolis gali apsaugoti nuo virškinimo trakto ir kitų ligų. Autoriai primena, kad nereikia bijoti riebalų, nes didžiausias širdies ir kraujagyslių priešas yra cukrus.

Jonny Bowden – daktaras, sertifikuotas dietologas, turintis psichologijos magistro laipsnį Jis yra žinomas mitybos, svorio metimo ir sveikatos ekspertas. Autoriaus straipsniai nuolat pasirodo leidiniuose „The New York Times“, „Forbes“, „Marie Claire“, „Cosmopolitan“, „Men's Health“ ir kituose. Taip pat jis yra kelių bestseleiais tapusių sveikatos knygų autorius. Lietuvoje išleistos yra „Veiksmingiausi būdai, kaip gyventi ilgiau“ ir „Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje“.

Stephen Sinatra – medicinos mokslų daktaras, sertifikuotas kardiologas, pedagogas ir autorius. Jis įkūrė institutą, kuris užsiima visuomenės švietimu, orientuotu į ligų prevenciją bei aktyvius gyvenimo pokyčius, lemiančius sveikatą.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita GedminienėKiti taip pat domėjosi


2021-12-31

Puiki knyga - būtina perskaityti visiems, kas turi problemų su cholesteroliu!

2021-03-24

Gera knyga, kurioje mokslas pasisako apie cholesterolio ,,baubą".

2021-01-06

Knyga naudinga, informatyvi, parašyta "suprantamai". Leidinys, labiau panašus į albumą: storas blizgus popierius, didelis fomatas. Knyga labai laukta, reikalinga. Man patiko.

2020-11-06

Patiko knyga, informatyviai aprasyta, kodel dideja cholesterolis, kaip sumažinti. Receptu yra gerai, kad ju mazai :) nes svarbesne info apie pati cholesteroli. Rekomenduoju knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kardiologijos knygos

Deirdre Rawlings, Jonny Bowden, Stephen Sinatra pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Deirdre Rawlings, Jonny Bowden, Stephen Sinatra tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didysis cholesterolio mitas. Gydymo planas be statinų" perkama kartu