0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys

Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 5.50 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys " aprašymas

Knyga "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys" - tai visų laikų įspūdingiausios eilės, iki šių laikų nepraradusios galios sužadinti giliausias emocijas: panardinti į meilę, priminti jos trapumą, išsiskyrimo kartėlį ir gyvenimo laikinumą... Skaityti Poe poeziją ir neverkti kartu su juo – neįmanoma.

Mistiški, lyriški, romantiški, sujungiantys savyje meilės, vilties, netekties ir vienišumo jausmus Edgaro Allano Poe eilėraščiai jau beveik du šimtmečius puikuojasi tarp ryškiausių, dažniausiai skaitomų, įsimenamų ir deklamuojamų pasaulinės literatūros kūrinių. Poe eiles moka mintinai ir deklamuoja milijonai – tarp dažniausiai skaitomų ir įsimenamų yra „Varnas“ su hipnotizuojančiu refrenu „niekada daugiau“ – „nevermore“ ir jausmingai lyriškas eilėraštis „Annabel Lee“.

Ši E. A. Poe poezijos kolekcija – tai pirmą kartą dviem kalbomis (originalo ir lietuvių) išleisti, iliustruoti nuostabiomis Gustavo Doré graviūromis, populiariausi E. A. Poe eilėraščiai, atskleidžiantys tragišką rašytojo gyvenimą, kuriame persipina intymiausi jausmai: viltys ir nusivylimai, pasiekimai ir pralaimėjimai, visuomenės spindesys ir vienatvė, karštai mylėtos ir prarastos moterys...

Ar esate pasiruošę pasinerti į švelnios romantikos, karščiausių aistrų, lyriškų peizažų ir tamsiausių poeto išgyvenimų bedugnę?

Iš anglų kalbos vertė Algimantas ZeikusParašykite atsiliepimą apie "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys ", Edgaras Alanas Po (Edgar Allan Poe). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edgaras Alanas Po (Edgar Allan Poe) su knyga "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edgaras Alanas Po (Edgar Allan Poe). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys " perkama kartu