0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 5.50 € (35%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys


2021-07-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys " aprašymas

Knyga "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys" - tai visų laikų įspūdingiausios eilės, iki šių laikų nepraradusios galios sužadinti giliausias emocijas: panardinti į meilę, priminti jos trapumą, išsiskyrimo kartėlį ir gyvenimo laikinumą... Skaityti Poe poeziją ir neverkti kartu su juo – neįmanoma.

Mistiški, lyriški, romantiški, sujungiantys savyje meilės, vilties, netekties ir vienišumo jausmus Edgaro Allano Poe eilėraščiai jau beveik du šimtmečius puikuojasi tarp ryškiausių, dažniausiai skaitomų, įsimenamų ir deklamuojamų pasaulinės literatūros kūrinių. Poe eiles moka mintinai ir deklamuoja milijonai – tarp dažniausiai skaitomų ir įsimenamų yra „Varnas“ su hipnotizuojančiu refrenu „niekada daugiau“ – „nevermore“ ir jausmingai lyriškas eilėraštis „Annabel Lee“.

Ši E. A. Poe poezijos kolekcija – tai pirmą kartą dviem kalbomis (originalo ir lietuvių) išleisti, iliustruoti nuostabiomis Gustavo Doré graviūromis, populiariausi E. A. Poe eilėraščiai, atskleidžiantys tragišką rašytojo gyvenimą, kuriame persipina intymiausi jausmai: viltys ir nusivylimai, pasiekimai ir pralaimėjimai, visuomenės spindesys ir vienatvė, karštai mylėtos ir prarastos moterys...

Ar esate pasiruošę pasinerti į švelnios romantikos, karščiausių aistrų, lyriškų peizažų ir tamsiausių poeto išgyvenimų bedugnę?

Iš anglų kalbos vertė Algimantas Zeikus


  • Autorius: Edgar Allan Poe
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840647

Parašykite atsiliepimą apie "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys , kurią skaitytojams dovanoja Edgar Allan Poe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edgar Allan Poe su knyga Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edgar Allan Poe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys " perkama kartu