0

Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094840647

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga "Nevermore. Didysis iliustruotas poezijos rinkinys" - tai visų laikų įspūdingiausios eilės, iki šių laikų nepraradusios galios sužadinti giliausias emocijas: panardinti į meilę, priminti jos trapumą, išsiskyrimo kartėlį ir gyvenimo laikinumą... Skaityti Poe poeziją ir neverkti kartu su juo – neįmanoma.

Mistiški, lyriški, romantiški, sujungiantys savyje meilės, vilties, netekties ir vienišumo jausmus Edgaro Allano Poe eilėraščiai jau beveik du šimtmečius puikuojasi tarp ryškiausių, dažniausiai skaitomų, įsimenamų ir deklamuojamų pasaulinės literatūros kūrinių. Poe eiles moka mintinai ir deklamuoja milijonai – tarp dažniausiai skaitomų ir įsimenamų yra „Varnas“ su hipnotizuojančiu refrenu „niekada daugiau“ – „nevermore“ ir jausmingai lyriškas eilėraštis „Annabel Lee“.

Ši E. A. Poe poezijos kolekcija – tai pirmą kartą dviem kalbomis (originalo ir lietuvių) išleisti, iliustruoti nuostabiomis Gustavo Doré graviūromis, populiariausi E. A. Poe eilėraščiai, atskleidžiantys tragišką rašytojo gyvenimą, kuriame persipina intymiausi jausmai: viltys ir nusivylimai, pasiekimai ir pralaimėjimai, visuomenės spindesys ir vienatvė, karštai mylėtos ir prarastos moterys...

Ar esate pasiruošę pasinerti į švelnios romantikos, karščiausių aistrų, lyriškų peizažų ir tamsiausių poeto išgyvenimų bedugnę?

Iš anglų kalbos vertė Algimantas Zeikus

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu